Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Військовослужбовці російської федерації систематично обстрілюють населені пункти підконтрольного Силам оборони України району Курської області, фактично стираючи їх з лиця землі.
Про це кореспонденту АрміяInform повідомив речник комендатури ЗСУ в Суджі Олексій Дмитрашківський.
Речник розповів, що росіяни б’ють по житловій забудові та цивільній інфраструктурі, де взагалі не перебувають українські військові.
— Росіяни бомбардують регулярно. Якщо не в FPV, то артилерія або КАБи — постійно. Причому потерпають населені пункти. Суджа потерпає постійно, внаслідок обстрілів і бомбардувань район промзони там повністю знищений. Позавчора ми туди їздили — там фактично немає жодного вцілілого будинку, — розповів військовий.
Росіяни бомбардують не лише Суджу. Під обстрілами також інші населені пункти Курської області.
— Скрізь, практично всюди — регулярні обстріли. При цьому свою інфраструктуру та своїх громадян вони не шкодують і жодного жалю ні до кого у них немає. Більш того — вони на всіх телеканалах заявляють, що Курську область треба знести методом килимового бомбардування. І російські блогери, і російські політики — всі говорять: «Нам доведеться попрощатися і з селами, і з полями, і лісами. Доведеться їх знищити», — повідомив Олексій Дмитрашківський.
Натомість представники Сил оборони регулярно допомагають місцевим цивільним мешканцям.
— Обов’язково допомагаємо, допомога надається всіляка. Вчора, наприклад, нашою інформаційною групою було перевезено двох людей з Козачої Локні, будинки яких були знищені, їх перевезли до інтернату. Це літня жінка та громадянин Молдови, — сказав офіцер.
Військовий зауважив, що представники Сил оборони ретельно фіксують злочини російських військовослужбовців щодо цивільного населення. Натомість місцеві мешканці поводять себе дуже дивно — сприймають війну як якесь стихійне лихо і не зважають на втрати — стверджують, що в них все гаразд.
— Ми фільмуємо всі ці російські злочини, руйнування, які завдають російські військові. А місцеві переживають, ойкають, але дивна річ — у місцевих, скільки ми опитуємо, — у них все добре. Будинку немає, але вони вважають, що у них усе гаразд. Дуже дивні люди, — сказав він.
Також він зауважив, що місцеві мешканці абсолютно пасивні, не мають жодної громадянської позиції і не готові проявляти соціальну активність.
— Ми опитали приблизно 500 респондентів, і з 500 лише одна людина голосувала на виборах за путіна, решта взагалі не голосувала. Всі називають війну «політикою», що саме по собі дуже дивно. І ніби скаржаться на владу, що ось вони там скривджені, що в них ні зарплат, нічого немає, немає пенсії. Але при цьому вони не беруть жодної соціальної активності в житті власної країни, — розповів Олексій Дмитрашківський.
Раніше АрміяInform повідомляла, що мешканців Курщини забезпечують водою, продовольством та готують до холодів.
@armyinformcomua
Президент Володимир Зеленський заявив, що українські удари вглиб росії стали системними та вже призвели до відчутних результатів — зокрема, до дефіциту бензину у ворога на рівні до 20% від потреби.
Оборонці Покровська розширюють «кілзону» для окупантів та уражають ворога не лише на підступах до Покровська, а й в глибокому тилу.
Президент Володимир Зеленський анонсував візит української делегації на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко до США на початку наступного тижня та розповів про «теплі відносини» з адміністрацією Президента Трампа, які встановилися після їхньої нещодавньої зустрічі.
На Куп’янському напрямку, в зоні відповідальності Третьої штурмової бригади, в противника немає проблем з кількістю особового складу. Атаки тривають, ворог може пожертвувати ротою, аби зайняти одну позицію.
У маркетплейсі зброї DOT-Chain Defence запрацював функціонал рейтингової системи: тепер військові можуть оцінювати замовлені дрони й залишати відгуки про їхнє застосування в бойових умовах.
Служба безпеки затримала ще одного агента фсб на Полтавщині. Зловмисник готував координати для нової ракетної атаки рф по оборонній та критичній інфраструктурі Миргорода.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…