ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про нас

27 Травня 2019

АрміяINFORM –  онлайн-медіа Міністерства оборони України, створене у грудні 2018 року.

Наша мета – якісний інформаційний продукт, об’єктивність і неупередженість у редакційній політиці, цілодобовий доступ до новин. Щодня АрміяINFORM дає повну картину подій у сфері оборони та безпеки: оперативна інформація, аналітика, ексклюзивні коментарі, інтерв’ю, фоторепортажі, інфографіка, відеостріми з місця події. Ми створені для розумних, активних небайдужих людей, яким важливо бути в курсі всього, що відбувається в армії, але також важливо робити власні висновки.

АрміяINFORM має мережу корпунктів. Наші кореспонденти працюють у всіх регіонах України, зокрема постійно в районі проведення ООС.

Серед наших партнерів – військові підрозділи та організації, електронні й друковані ЗМІ, теле- та радіокомпанії України, закордонні медіа, органи влади, посольства й консульства, підприємства ОПК.

АрміяINFORM має професійну фотослужбу та власний фотоархів.

Пресцентр АрміяINFORM забезпечує професійну підготовку, проведення та комплексний медіасупровід пресконференцій, брифінгів, круглих столів, інтернет-конференцій, презентацій, семінарів, виставок. Серед постійних гостей пресцентру: державні діячі, воєначальники, вітчизняні та закордонні дипломати, лідери думок, видатні спортсмени, артисти, письменники і науковці, релігійні та громадські діячі, зірки шоубізнес.

АрміяINFORM йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється завдяки тісному зворотному зв’язку зі споживачем нашого інформаційного продукту.

Будьте першими разом із АрміяINFORM. Наше кредо: «Суспільству – про армію. Армії – про суспільство».