— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Наприкінці березня 2021 року в межах програми НАТО з удосконалення військової освіти #DEEP-Ukraine науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, зокрема Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, на базі Академії Збройних сил Словаччини ознайомляться з алгоритмами дій Збройних сил держав-членів Альянсу під час планування операцій ухвалення військових рішень. Про це повідомляє Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.
Робочі засідання проходитимуть в онлайн-режимі у два етапи:
22‒25.03.2021 ― заплановано вивчення роботи органів військового управління тактичного рівня держав-членів НАТО під час ухвалення рішення про ведення бойових дій. Виклад матеріалу здійснюватиметься на основі публікації Альянсу АРР-28 «Тактичні планувальні процеси»;
29‒30.03.2021 ― науково-педагогічні працівники ВВНЗ сектору оборони матимуть змогу ознайомитися з алгоритмом дій під час організації оперативного планування відповідно до Комплексної директиви, яка визначає процедури планування операцій Альянсу.
Мова спілкування ― англійська.
Оборонне відомство представлятимуть близько 50 учасників.
Довідково. Програму НАТО з удосконалення військової освіти (Defence Education Enhancement Program ― DEEP) започатковано у 2007 році.
Програма об’єднує представників навчальних закладів держав-членів НАТО, а також інституцій, таких як Центр досліджень з питань європейської безпеки імені Дж. Маршалла, Бюро міжнародної мовної координації, Оборонний коледж НАТО та школа НАТО в Обераммергау з їхніми колегами з держав-партнерів.
Метою Програми є підтримка оборонної реформи системи військової освіти відповідно до стандартів НАТО. Україна бере участь у реалізації програми з 2012 року. З 2015 року окремим напрямом діяльності Програми є допомога Україні в удосконаленні системи підготовки сержантського складу.
@armyinformcomua
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Упродовж доби окупанти завдали 196 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області, внаслідок чого є 12 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
Воїни батальйону безпілотних авіаційних комплексів «Рарог» 24 механізованої бригади імені короля Данила показали добірку знищеного ворожого транспорту, серед якого виділялося одразу кілька УАЗ-452 з антидроновими щитами.
Протягом минулої доби зафіксовано 166 бойових зіткнень.
На Курському напрямку тривають інтенсивні бойові дії, де російські війська, посилені північнокорейськими військовими, здійснюють масовані штурми українських позицій.
Серед уражених цілей заводи з виробництва компонентів та речовин для зброї, нафтопереробні заводи, нафтобаза, склади та ППО рф.
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…