ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ГУР розповіли, хто створив зброю для знищення російських А-50 та Ту-22М3

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Травня 2024, 16:50
Ілюстративне фото

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов розкрив нові подробиці щодо знищення Силами оборони України російських літаків А-50 та Ту-22М3.

Про це він розповів в ефірі видання «Фокус».

Андрій Юсов підкреслив, що в України є своя школа як виробництва танків, так і обслуговування та експлуатації систем протиповітряної протиракетної оборони.

«Вона шанована і відома у світі. Ми і сьогодні в цих складних умовах як держава продовжуємо виробництво, ремонт, удосконалення, модернізацію багатьох засобів. І в тому числі тих, які допомагають нищити ворога в небі», — зазначив представник ГУР.

На запитання журналістки, чи можна говорити про якісь конкретні розробки, Андрій Юсов навів приклад зі знищенням А-50 та Ту-22М3.

«Ну, чимось, наприклад, було знищено російський літак А-50, чимось було знищено російський літак стратегічної авіації Ту-22М3 на відстані від українського кордону понад 300 км. Без деталей, але це було знищено не зброєю, наданою нам міжнародними партнерами. Це була та зброя, яка вдосконалена українськими фахівцями», — розповів представник ГУР.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони України у квітні 2024 року вперше знищили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Він розбився в ставропольському краї росії.

Кореспондент АрміяInform
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Інженер БПЛА, військовослужбовець

від 51000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

--- ---