ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бібліотека АрміяInform

ШІСТЬ ЗЛОЧИНІВ рОСІЇ ПРОТИ ДІТЕЙ

ШІСТЬ ЗЛОЧИНІВ рОСІЇ ПРОТИ ДІТЕЙ

ШІСТЬ. Саме стільки видів серйозних порушень проти дітей під час збройних конфліктів встановлено сукупно Резолюціями Ради Безпеки ООН 1261 (1999), 1882 (2009), 1998 (2011) та 2225 (2015).

Дайджест АрміяInform I

Дайджест АрміяInform I

«Суд захистив право військових на гідні пенсії», «єОселя, або Про «Доступну іпотеку» для українських захисників», «Затверджено порядок надання безоплатної психологічної допомоги» та багато іншого…

Дайджест АрміяInform II

Дайджест АрміяInform II

Як отримати статус УБД: алгоритм дій і необхідні документи, Урбіцид: чому рашисти знищують наші міста і села, Після 2014 року сержантський корпус ЗСУ почав «підійматися з попелу», як птах фенікс, Битва Давида проти Голіафа, або Українська якість проти російської кількості, Аби не стати жертвою дезінформації в умовах війни, Як перейменуваннями створили міф про «ісконно русскій» Крим та багато іншого…

Сморід війни: Поради з поля бою

Сморід війни: Поради з поля бою

Роланд Бартецко – колишній військовий німецької армії, Армії визволення Косова та Хорватської ради оборони, який брав участь у широкомасштабних бойових діях під час конфліктів на Балканах. З кінця лютого 2022 року проживає та працює в Україні для підтримки Збройних сил цієї країни.

Чернігів у вогні

Чернігів у вогні

Спільний проект газети «Чернігівщина: новини і оголошення», ОК «Північ» Збройних Сил України і Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, журналістів, перекладачів, науковців, державних та громадських діячів із 70 країн.

30 війн із Zаклятим сусідом

30 війн із Zаклятим сусідом

Протистояння України з росією триває не одне століття. Наш героїчний народ і його лицарі-полководці вже багато разів доводили північно-східним сусідам, що є господарями на своїй Богом даній землі. АрміяInform представляє коротку історію 30 збройних конфліктів.

Дайджест АрміяInform V

Дайджест АрміяInform V

10 основних перемог України

Фотоальбом «Воїни світла. Воїна добра. Воїни життя»

Фотоальбом «Воїни світла. Воїна добра. Воїни життя»

Коли морок темряви намагається винищити промені світла, коли невситиме зло прагне викоренити паростки добра, а жало смерті цілить, щоб уразити життя, – на обороні стають воїни світла, воїни добра, воїни життя.

Від початку агресії російської федерації проти українського народу і держави Україна такими воїнами світла, добра і життя стали сотні тисяч захисників і захисниць, які зі зброєю в руках виборюють вільне майбутнє своїх дітей та свободу своєї країни.

Ця книжка – фоторозповідь про людей, спроможних перебороти найстрашніші жахіття війни.

Дайджест АрміяInform VIII

Дайджест АрміяInform VIII

Спеціальний випуск про грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2023 році.

Дайджест АрміяInform ІХ

Дайджест АрміяInform ІХ

Військові медики відповідають на виклики війни й впроваджують зміни… Сержантів без вищої освіти призначатимуть на офіцерські посади… Які новації в пенсійному забезпеченні військовослужбовців та багато іншого…

ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ВІЙСЬКА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ: ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ СТАНОВЛЕННЯ

ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ВІЙСЬКА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ: ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ СТАНОВЛЕННЯ

В історичному нарисі висвітлено історію становлення та розвитку Десантно-штурмових військ (ДШВ) Збройних Сил України з моменту здобуття Україною незалежності і до поточного часу, включаючи періоди відсічі російської агресії з 2014 р. та широкомасштабного вторгнення російської федерації (рф) в Україну з 2022 р., показані зміни, що відбувалися в організаційно-штатній структурі ДШВ. Автори розглядають еволюцію Десантно-штурмових військ в контексті сучасних поглядів військових фахівців розвинених у військовому відношенні країн.