ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США передадуть Україні додаткову зброю — заява Пентагону

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Липня 2025, 8:23
Бойова робота розрахунку американської гармати М777

Пентагон оголосив, що за дорученням президента Дональда Трампа США надсилають Україні додаткову зброю.

Про це йдеться у заяві речника Пентагону Шона Парнелла щодо військової допомоги Україні.

«За вказівкою президента Трампа Міністерство оборони надсилає додаткову оборонну зброю до України, щоб забезпечити українцям можливість захиститися, поки ми працюємо над забезпеченням тривалого миру та припиненням вбивств», — йдеться у заяві.

У заяві наголошується, що система оцінки США щодо військових поставок по всьому світу, залишається чинною «і є невід’ємною частиною наших оборонних пріоритетів «Америка перш за все».

Дональд Трамп після заяви Пентагону також заявив, що США повинні надіслати їй зброю для захисту.

«Ми надішлемо ще зброї. Ми мусимо це зробити. Вони мають мати змогу захищатися. Вони зазнають дуже сильних ударів. У цьому хаосі гине дуже багато людей», — сказав глава Білого Дому.

Як відомо, Пентагон минулого тижня оголосив, що призупиняє передання частини артилерійських боєприпасів і засобів протиповітряної оборони Україні.

Після цього Міністерство оборони України повідомило, що зʼясовує актуальні обставини постачань у зв’язку з повідомленнями про можливу затримку певних елементів оборонної допомоги від США та вже запросило телефонну розмову з американськими колегами.

4 липня відбулась телефонна розмова президента США Дональда Трампа і Володимира Зеленського, під час якої обговорювалось питання поставок зброї Україні. Сторони домовилися посилювати захист неба та розвивати спільне виробництво дронів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

ВАКАНСІЇ

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Командир бойової машини, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор-дешифрувальник (БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Снайпер

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---