ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польща піднімала винищувачі через російську масштабну повітряну атаку по Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2025, 8:55
Ілюстративне фото

Повітряні сили Польщі задіяли свої винищувачі у ніч на 9 червня через російську повітряну атаку по містах України.

Про це йдеться в заяві Операційного командування Збройних сил Польщі.

Зазначається, що польська та союзна авіація почали діяти у польському повітряному просторі зранку.

Відповідно до чинних процедур, було піднято в повітря чергові пари винищувачів, а наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки приведені до стану найвищої готовності.

«Ці дії мають превентивний характер і вживаються для забезпечення безпеки та моніторингу ситуації в безпосередній близькості від кордонів Республіки Польща», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, внаслідок повітряної атаки ворога зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури Запорізької, Рівненської та Київської областей.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 60000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

--- ---