ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовослужбовець за контрактом у ТРО

від 20000 до 100000 грн
Військова частина А7124
 • ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ТА НЕ ТІЛЬКИ до Хустського ТРО, 101 бригади 72 батальйону у 2023 році.
   
   Державі потрібні вмотивовані чоловіки та жінки віком від 18 до 45 років, здорові фізично, психологічно та у яких немає проблем із законом.
   
   На сьогодні ще маємо вільні місця
   
   Тому всі бажаючі вступити до лав ТРО мають приїхати до нашого центру комплектування в м.Хуст, щоб пройти проф. відбір, медичну комісію, психологічні тести та зробити особову справу кандидата на військову службу. Якщо вам більше 27 років,і ви проходили строкову службу,або стоїте на обліку зараховуємо  вас після медичної комісії в склад нашого батальйону. Якщо ви бажаєте на контракт то після збору документів, всіх кандидатів направляємо до навчального центру.
   
   
   Перший контракт підписується на 3 роки, отримуєте форму і починаєте проходити навчання, яке буде тривати до 3-ох місяців, після чого Вас буде зараховано до нашого 72 батальйону в складі 101 бригади
   
   Також хочемо зазначити, що житло, 3-ох разове харчування та дорогу до навчального центру ми беремо на себе, все за рахунок ЗСУ.
   
   А також, безпосередньо у навчальному центрі після підписання контракту Ви отримаєте разове грошовову допомогу, приблизно 20 000 грн, та ЗП відповідно вашого звання, посади та місце розташування, можете розраховувати на мінімум 40 000 грн на місяць.
   
   
   Військовослужбовець це одна з найбільш популярних та необхідних професій на сьогоднішній день.
   
   
   Перелік необхідних документів:
 • паспорт ( оригінал )ідентифікаційний номер ( оригінал )
 • якщо є закордонний паспорт то оригінал
 • якщо є військово-облікові документи то оригінал
 • дипломи про освіту ( копія )
 • свідоцтво про шлюб, якщо одружені ( копія )
 • свідоцтво про народження дітей, якщо є ( копія )?
   
  За всіма питаннями, що виникають щодо проходження військової служби за контрактом звертайтесь за телефонами 063-051-42-74