ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Іноді — штурми на мопедах» — на Вовчанському напрямку найгучніше поблизу Тихого

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Квітня 2025, 10:07

Ситуація на Вовчанському напрямку, якщо порівнювати з лютим-березнем, ускладнилася. Ворог почав активно почав штурмувати, залучати броньовану техніку. Також більш активно працює артилерія і міномети.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Владислав з позивним «Кудєснік», командир піхотної групи бригади «Форпост».

За його словами, на напрямку ворог провів ротацію, має більші сили та резерви. Найгарячіший напрям — село Тихе, неподалік Вовчанська, де ворог намагається захопити дорогу. Однак в цілому ситуація контрольована, штурми відбиваються. Сили оборони намагаються руйнувати логістику проивника, залучаючи ударні дрони.

«Б’ють активно мінометами. САУ також на нашому напрямку застосовують. „Солнцепьоки“, „Гради“. Щодо тактики, то спочатку йде артпідготовка, потім — броньована техніка, а далі вже працюють штурмові групи ворога. Також на нашому напрямку іноді ворог застосовує штурми на мопедах», — зазначив командир піхотної групи бригади «Форпост».

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку, у зоні відповідальності 116-ї окремої механізованої бригади, активних штурмових дій не спостерігається. Втім, противник продовжує застосовувати як авіацію і артилерію, так і різного роду БПЛА.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха
Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

ВАКАНСІЇ
Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби

від 28000 до 32000 грн

Васильків, Київська область

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Механік

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---