ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тактика «гуляти і ховатися» — на Куп’янському напрямку росіян продовжують утилізовувати дронами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Квітня 2025, 9:20

На Куп’янському напрямку, у зоні відповідальності 116-ї окремої механізованої бригади, активних штурмових дій не спостерігається. Втім, противник продовжує застосовувати як авіацію і артилерію, так і різного роду БПЛА.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Андрій Рубцов, начальник відділення комунікацій 116-ї окремої механізованої бригади.

За його словами, тактика ворога залишається незмінною протягом тривалого часу. Зазвичай це невеликі піхотні групи, які вони відправляють безпосередньо на штурм позицій. Найчастіше — це двоє-троє ворожих солдатів.

«Деколи навіть бачимо випадки, коли один військовослужбовець гуляє і ховається від наших дронів. Тобто, станом на зараз, не бачимо застосування ворогом великої броньованої техніки. Здебільшого все ж таки працює безпосередньо малими піхотними групами», — розповів Андрій Рубцов.

Як повідомляла АрміяInform, після Великодня російські війська здійснили механізований штурм позицій українських захисників на Оріхівському напрямку. Також противник почав застосовувати мотоцикли та квадроцикли для швидкого підвозу особового складу і вантажів до лінії фронту.

Читайте нас у Facebook
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго

У Чикаго українські військовослужбовці та ветерани разом з американськими побратимами долучилися до меморіального забігу Soldier Field 10.

«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн
«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн

Масована повітряна атака на Київ 24 травня коштувала росіянам близько $361,2 млн (понад 15 млрд грн). Це орієнтовна вартість ракет різних типів та безпілотників

«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції
«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції

Юрій на псевдо «Мурзік» раніше працював слюсарем-автомеханіком, а тепер доставляє особовий склад і провізію на бойові позиції.

Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку

Бійці підрозділу «Стрікс» врятували собаку, яка заплуталась в антидроновій сітці.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед
На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні
Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні

Унаслідок російського удару по Україні у ніч на 24 травня постраждало близько 100 людей, ще чотири загинули.

ВАКАНСІЇ
Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Командир відділення БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---