ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Очікуємо реакції від США та Європи»: за тиждень рф запустила по Україні дев’ять ракет та понад 1300 авіабомб — Президент

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Березня 2025, 14:01

Президент України Володимир Зеленський закликав США та країни Європи відповісти на російські удари, жертвами яких продовжує ставати мирне населення.

Відповідну заяву було оприлюднено на тлі атаки ворожих безпілотників на Харків ввечері 29 березня, жертвами якої стали двоє цивільних, а ще 30 осіб отримали поранення.

«Мої співчуття рідним та близьким. Близько 30 людей поранено. Усім надана необхідна допомога. Дякую нашим рятівникам та медикам, які щоденно працюють заради наших людей», — йдеться у повідомленні.

За словами глави держави, протягом тижня російські війська запустила по Україні дев’ять ракет, 1310 та понад 1000 ударних дронів.

«Значну частину вдалося збити нашим воїнам ППО, мобільних вогневих груп, усіх задіяних для захисту неба підрозділів.Росія затягує війну, і ми надаємо партнерам усю інформацію про те, яких ударів завдає російська армія та до чого готується. Ми очікуємо реакції від Америки, Європи та всіх наших союзників на цей терор проти наших людей», — закликав Володимир Зеленський.

Разом з тим він подякував всім лідерам і державам, «які це розуміють та продовжують підтримку».

«Стабільність і передбачуваність підтримки України має велике значення. Дякую кожній країні, яка допомагає нам із системами ППО та інвестує в наше оборонне виробництво. Усе це допомагає захищати Україну», — додав Президент.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на неділю, 30 березня, російські загарбники атакували Україну однією балістичною ракетою, а також 111 ударними БПЛА типу «шахед» та безпілотниками-імітаторами різних типів.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

СБУ та Нацполіція ліквідували ще 4 «схеми для ухилянтів» на Київщині та Буковині

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Десантники 81 окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ліквідували іще одну партію вирожої живої сили.

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю РТЦК та СП на Дніпропетровщині.

ВАКАНСІЇ

Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Майстер-сапер БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---