ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Проїхати три міни та згоріти — пілоти вразили суперживучий російський танк-сарай

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Березня 2025, 15:37
Ворожому танку не допомогли ані антидронові щити, ані активний захист, ані триколор на дулі. Скрін з відео 110 бригади

Бійці батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка відбили штурм колони ворожої техніки на чолі з дуже міцним танком з антидроновим захистом.

Відео бойової роботи було оприлюднене 25 березня на каналі батальйону.

Наші аеророзвідники вчасно помітили ворожу колону й одразу почали бити по ній. Частину техніки вдалося зупинити.

Однак один з танків стрімко наближався до наших позицій. Його не зупиняли навіть вибухи мін, які були встановлені на дорозі.

Лише після третього вибуху танк зупинився і був добитий нашими дронами-камікадзе.

«Наші бійці майстерно зупинили ворожу колону за допомогою дронів. Професійна робота, яка залишила ворогу лише згарище», — прокоментували відео в батальйоні.

Як повідомляла АрміяInform, бійці батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили групу ворожих штурмовиків, які намагалися сховатися під мостом.

 

Читайте нас в Telegram
«Вмирали ще на полігоні» — полонений окупант розповів про підготовку «гарматного м’яса» у рф

Якість російського «гарматного м’яса» стала настільки низькою, що воно не витримує навіть базової військової підготовки.

Кіт та пес на БПЛА — Князівська бригада провела унікальну операцію з порятунку тварин з передової
Кіт та пес на БПЛА — Князівська бригада провела унікальну операцію з порятунку тварин з передової

Бійці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого залучили свій важкий безпілотник до порятунку з передової кота та собаки.

Гвардійці знищили ракетний комплекс «Панцирь-С» вартістю близько $15 млн у тилу противника
Гвардійці знищили ракетний комплекс «Панцирь-С» вартістю близько $15 млн у тилу противника

Пілоти 23-ї бригади «Хортиця» НГУ виявили та знищили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С» у глибокому тилу противника.

«Намагалися робити кілька накатів»: на Олександрівському напрямку росіяни постійно змінюють тактику атак
«Намагалися робити кілька накатів»: на Олександрівському напрямку росіяни постійно змінюють тактику атак

На Олександрівському напрямку наступальні дії противника тривають вже три тижні.

Карма в дії: черговий кат із Суходольська отримав підозру за знущання над полоненими
Карма в дії: черговий кат із Суходольська отримав підозру за знущання над полоненими

Головне слідче управління СБУ 30 березня повідомило про підозру за ст. 438 КК України начальнику колонії на окупованій території, де знущалися над полоненими.

«Треба ще трохи попрацювати»: двоє братів повернулись з СЗЧ, дізнавшись про нове командування
«Треба ще трохи попрацювати»: двоє братів повернулись з СЗЧ, дізнавшись про нове командування

Брати з позивними «Псих» і «Мрамор» через конфлікт з командуванням пішли в СЗЧ, але дізнавшись, що у їхнього батальйону новий командир, повернулись назад.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Інженер-електронщик БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---