Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…
Пілоти 23-ї бригади «Хортиця» НГУ виявили та знищили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С» у глибокому тилу противника.
Відео бойової роботи з’явилося на сторінці 23-ї окремої бригади ОГП «Хортиця» НГУ.
Робота українських бійців дає відчутний результат: мінус ще один елемент протиповітряної оборони ворога та суттєве зниження його бойових можливостей.
«Орієнтовна вартість такого комплексу — близько 15 мільйонів доларів. Це не лише втрачена техніка, а й прямі фінансові втрати противника, які неможливо швидко компенсувати. Кожна така ціль — це послаблення ворога і додаткова безпека для регіону та його мешканців», — написали оборонці.
Як повідомляла АрміяInform, на Олександрівському напрямку ворожий штурмовик вирішив добровільно скласти зброю, щоб не помирати за кремлівський режим.
Звинувачення про нібито «особисту причетність» керівництва Міністерства оборони до затримання одного з громадян не відповідають дійсності.
На різних ділянках фронту у Сумській області прикордонники дедалі частіше виявляють вибухонебезпечні предмети, замасковані під звичайні речі цивільного побуту.
Викрили 52-річного жителя Чернівецької області, який намагався налагодити схему незаконного переправлення осіб з України до Румунії.
Оператор систем РЕР (радіоелектронна розвідка)
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Командир відділення РХБР, ВОС 187. РЕБ. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…