Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На Львівщині СБУ та Нацполіція викрили «схему ухилення від призову», яка діяла у приватному університеті.
Про це інформує Служба безпеки України.
Власник вишу та ректорат зараховували призовників на навчання, порушуючи встановлені ліцензійні обсяги.
Це дозволяло видавати довідки «здобувача освіти» та оформлювати відстрочки від мобілізації.
Під час обшуків у власника університету було виявлено протитанковий гранатомет, гвинтівки, карабіни та близько 5 тисяч набоїв різного калібру. Зловмисника затримано та взято під варту.
Йому інкримінують порушення кількох статей Кримінального кодексу України, зокрема ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання діяльності ЗСУ), ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через кордон), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Житомир, Житомирська область
Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….