Про це АрміяInform розповів військовий експерт Петро Черник. Підтверджена інформація, що в Криму розгорнуть комплекси С-500, яких усього є 16 одиниць — На сьогоднішній день стоїть питання,…
Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець розповів, які є гарантії, що людина потрапить служити саме в ту частину, яку для себе обрала в рекрутинговому центрі.
Свої коментарі він надав під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 18 квітня 2024 року.
«Зараз порядок, який імплементовано, доведено до всіх військових частин, до всіх ТЦК. При чому це зроблено неодноразово Генеральним штабом. Якщо людина обрала собі цю частину і посаду, вона в цю частину і посаду потрапляє за дотриманням певних умов», — запевнив Олексій Бежевець.
Він розповів, що є пріоритетні військові частини — ті, які держава визначила як номер один для комплектування. Також існують непріоритетні частини, де потреба в особовому складі, за його словами, не така гостра.
«В ці частини людина, спрогнозована на обрану посаду, може потрапити тільки за контрактом, дотримавшись певного порядку погодження саме цієї людини на цю посаду з вищим командуванням. Ми моніторимо цю ситуацію, і ми обов’язково «включаємося» у разі виникнення якихось непорозумінь», — наголосив уповноважений представник Міноборони України з питань рекрутингу.
Як він зазначив, рекрутер зобов’язаний супроводжувати людину на всіх етапах оформлення і в ТЦК, і в частинах.
«Звісно, наприклад, людина обрала частину і посаду. Частина видала рекомендаційний лист і чекає собі цю людину. Потім під час медичного огляду виявляється, що людина зі своїм здоров’ям не може служити на цій посаді, або взагалі служити. Звісно, це звичайні життєві ситуації. Таке може траплятись», — пояснив Олексій Бежевець.
За його словами, якщо людина дійсно підходить на посаду і дотрималась усіх умов після отримання рекомендаційного листа, вона в обов’язковому порядку потрапить туди, де побажала служити і де її чекають.
Як повідомляла АрміяInform, в Україні вже відкрито 13 рекрутингових центрів.
Збільшення кількості полонених відбувається поволі — такої масової здачі в полон, як нещодавно у Курській області рф, на Харківщині немає. Однак полонених потроху більшає.
На Запоріжжі та Херсонщині російські окупанти цілеспрямовано обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури та місцевих мешканців просто тому, що фізично спроможні це зробити.
В районі населених пунктів Глибоке та Липці на півночі Харківської області для російських окупантів склалась катастрофічна ситуація внаслідок надзвичайно високої активності українських дронарів.
У Міністерстві оборони України розробляють функціонал, який допоможе автоматизувати процес вручення повісток.
Бійці Краматорського прикордонного загону показали роботу своїх пілотів коптера «Vampire», який росіяни (хто вижив) прозвали «Бабою Ягою».
Дуже потужна ворожа пропаганда і страх зазнати суспільного осуду, наруги й глуму після повернення до росії — головні причини того, що російські солдати нечасто здаються в полон. Про жодну хоробрість не йдеться — лише обман, залякування та примус.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Про це АрміяInform розповів військовий експерт Петро Черник. Підтверджена інформація, що в Криму розгорнуть комплекси С-500, яких усього є 16 одиниць — На сьогоднішній день стоїть питання,…