Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Протягом ночі російські окупанти здійснили атаку ударними безпілотниками по Одещині, яка тривала з опівночі до світанку.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Сили Протиповітряної оборони України знищили більшість «шахедів». На щастя, людських жертв та постраждалих немає.
Унаслідок атаки в Чорноморську відбулося загорання квартир на 4, 5 та 6-му поверхах. Пожежу на площі 100 м² оперативно ліквідували рятувальники.
В Одеському районі пошкоджено стіни та перекриття адміністративно-виробничої будівлі, після чого виникла пожежа, яка охопила 50 м², і також була ліквідована.
Ще один безпілотник впав на відкритій території, але не здетонував.
Як повідомляла АрміяInform, за два дні росія атакувала друге цивільне судно, що перебувало в портах Одещини. Балістичною ракетою пошкоджено судно OPTIMA під прапором Палау.
Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Військовий водій
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….