ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони планують запуск нового додатка Ветеран+

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Вересня 2024, 16:08

Міністерство оборони України продовжує цифровізувати армію. За цей рік відбувся запуск додатків для військових «Армія+», «Резерв+». Також у майбутньому планують запустити «Ветеран+».

Про це розповів Міністр оборони України Рустем Умєров.

Резерв+ — майже 3,5 млн українців отримали електронний військово-обліковий документ за хвилину.

«Ми знизили фізичне навантаження на ТЦК в рази. Дали онлайн альтернативу на противагу застарілим радянським процесам», — додав глава оборонного відомства.

Армія+ — 230 000 військових вже користуються електронними послугами, від подання рапортів усіх видів до цифровізації даних по здоровʼю. Близько 20% з них офіцери, 15% — сержантський склад. Ця цифра зростає щодня.

«У 2024 році Міноборони скасувало 16 журналів і паперових книг обліку. Попереду — перехід на 100% в діджитал документообіг», — зазначив Рустем Умєров.

Також Міністр оборони додав, що втричі збільшились показники мобілізації. І вп’ятеро були розширені можливості для тренування українських військових.

«Наступний крок — реформа ТЦК. Над цим також працюємо», — зауважив він.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров представив ключові ініціативи для підтримки захисників і захисниць України на VII Міжнародному ветеранському форумі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президенти України та Франції скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Президенти України та Франції скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі своїм французьким колегою, Емманюелем Макроном, та обговорив посилення протиповітряної оборони, дипломатичну роботу та підготовку до зустрічі Коаліції охочих.

Коригувала обстріли Краматорська: засуджено агентку ворога

Коригувала обстріли Краматорська: засуджено агентку ворога

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримала учасниця агентурної мережі фсб, яку викрили у жовтні 2024 року на Донеччині.

Підрозділи розмінування Міноборони очистили понад 66 тис. га звільнених територій у 2025 році

Підрозділи розмінування Міноборони очистили понад 66 тис. га звільнених територій у 2025 році

Упродовж 2025 року підрозділи розмінування оборонного відомства очистили 66 267 га звільнених територій, які були забруднені вибухонебезпечними предметами внаслідок збройної агресії рф.

Вони розлетілися — знищено два пункти управління БПЛА росіян на Добропільському напрямку

Вони розлетілися — знищено два пункти управління БПЛА росіян на Добропільському напрямку

Бійці прикордонного підрозділу «Фенікс» виявили та знищили пункти управління БПЛА росіян.

Гучно та з вогником — атаковані  ракетно-артилерійський арсенал та нафтобаза на території країни-агресора

Гучно та з вогником — атаковані  ракетно-артилерійський арсенал та нафтобаза на території країни-агресора

У Нейському районі Костромської області спалахнула масштабна «бавовна» на арсеналі №100 Головного ракетно-артилерійського управління.

Обіцяв родичам бійця його ротацію за $9 тисяч: правоохоронці затримали корупціонера

Обіцяв родичам бійця його ротацію за $9 тисяч: правоохоронці затримали корупціонера

Працівники ДБР у взаємодії зі СБУ затримали військовослужбовця однієї з частин Дніпропетровської області, який за хабар обіцяв родині бійця, що тривалий час перебував у зоні бойових дій, включити його до списків на ротацію.

ВАКАНСІЇ
Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

--- ---