ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ще на пів року Рада ЄС поновила економічні санкції проти росії

Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 29 Січня 2024, 15:33
Ілюстративне фото

Сьогодні Рада ЄС продовжила ще на 6 місяців свої обмежувальні заходи проти росії, запроваджені через російську агресію проти України.

Про це йдеться у комюніке Ради Європейського Союзу.

Ці санкції, вперше запроваджені у 2014 році у відповідь на дії росії, що дестабілізують ситуацію в Україні, були значно розширені з лютого 2022 року у відповідь на неспровоковану, невиправдану та незаконну військову агресію Росії проти України.

Наразі вони включають широкий спектр галузевих заходів, зокрема обмеження на торгівлю, фінанси, технології та товари подвійного призначення, промисловість, транспорт та предмети розкоші.

Вони також охоплюють заборону на імпорт або передачу морської сирої нафти та деяких нафтопродуктів з росії до ЄС, відключення від SWIFT кількох російських банків та призупинення діяльності мовлення та ліцензій кількох підтримуваних кремлем дезінформаційних ЗМІ.

Крім того, були запроваджені конкретні заходи для посилення спроможності ЄС протидіяти обходу санкцій.

Також ЄС обмежив економічні відносини з незаконно анексованими Кримом та містом Севастополем, а також непідконтрольними Україні територіями в Донецькій, Херсонській, Луганській та Запорізькій областях.

«До тих пір, поки незаконні дії російської федерації продовжують порушувати заборону на застосування сили, що є серйозним порушенням зобов’язань за міжнародним правом, доцільно зберігати в силі всі заходи, запроваджені ЄС, і вживати додаткових заходів, якщо це необхідно», — наголосили у ЄС.

Наразі термін дії санкцій продовжили до 31 липня 2024 року.

Як повідомляла АрміяInform, ЄС запровадив санкції проти найбільшої алмазовидобувної компанії рф.

Читайте нас у Facebook
Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка
Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

ВАКАНСІЇ
Водій-кранівник (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням)

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

--- ---