Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…
Рада Європейського Союзу включила російську компанію «Алроса» та її генерального директора до санкційного списку.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.
Рішення стосується компанії ПАТ «Алроса» та її генерального директора Павла Марінічева.
«Сьогодні Рада ЄС запровадила додаткові обмежувальні заходи проти однієї фізичної та однієї юридичної особи, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України», — йдеться в заяві.
ПАТ «Алроса» є найбільшою алмазовидобувною компанією у світі, яка належить російській державі і на яку припадає понад 90% всього російського видобутку алмазів.
Ця компанія є важливою частиною економічного сектору, що забезпечує значні доходи уряду рф.
У Брюсселі зазначили, що це рішення доповнює заборону на імпорт російських алмазів, включених до 12-го пакета економічних та індивідуальних санкцій, ухвалену 18 грудня 2023 року.
Заборона на російські алмази є частиною зусиль G7 з розробки міжнародно скоординованої заборони на імпорт алмазів, яка має на меті позбавити росію цього важливого джерела доходів.
Загалом, обмежувальні заходи ЄС наразі застосовуються до майже 1950 фізичних та юридичних осіб.
Нагадаємо, наприкінці грудня Швейцарія приєдналася до санкційних списків, ухвалених ЄС у відповідь на військову агресію росії проти України, та розширила свої санкції проти рф.
@armyinformcomua
Державний оператор тилу Міністерства оборони оголосив тендер на закупівлю бутильованої води для українських військових на перше півріччя 2025 року.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо загальної ситуації на фронті та захисту наших позицій.
Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів Muramasa 109 окремої бригади Сил тероборони ЗСУ уразили окупантів, які відбили дронову атаку та спробували проїхати по «дорозі смерті» на Покровському напрямку.
У Часовому Яру противник намагається пробити позиції ударами в лоб і зайти в тил — успіху не має.
Майже двісті тисяч військовозобов’язаних отримали відстрочку в Резерв+.
З 1 грудня в застосунку «Дія» відновлено можливість бронювання співробітників для критичних підприємств.
Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…