Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.
«Протягом минулої доби відбулося 64 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетний та 113 авіаційних ударів, здійснив 84 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові, інша цивільна та промислова інфраструктура», — йдеться в повідомленні.
Авіаційних ударів зазнали: Коренек Сумської області; Петропавлівка, Кучерівка, Чернещина Харківської області; Серебрянське лісництво Луганської області; Спірне, Терни, Новобахмутівка, Авдіївка, Новомихайлівка, Мар’їнка, Георгіївка, Старомайорське, Велика Новосілка Донецької області; Новодарівка Запорізької області.
Під артилерійським вогнем опинилися близько 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької Херсонської та Миколаївської областей.
В зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.
В зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку українські захисники відбили 7 атак біля Синьківки та східніше Петропавлівки Харківської області, де ворог безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.
На Лиманському напрямку окупанти наступальних (штурмових) дій не вели.
На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 10 атак противника в районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.
В зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Сили оборони протягом минулої доби відбили 4 атаки ворога поблизу Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 19 атак в районах Первомайського та Невельського Донецької області.
На Мар’їнському та Шахтарському напрямках окупанти наступальних (штурмових) дій не вели.
На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 3 атаки противника неподалік Роботиного Запорізької області.
В зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські воїни надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Попри значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив 19 безуспішних штурмових дій.
Водночас Сили оборони України продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.
«Протягом минулої доби наша авіація завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника. Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 6 артилерійських систем, 3 засоби протиповітряної оборони та пункту управління противника», — підсумували в Генштабі ЗСУ.
Як повідомлялося, Сили оборони з 24 лютого 2022 року ліквідували близько 360 тисяч 010 російських загарбників.
@armyinformcomua
Він усе життя прожив у Чехії. Ніколи не служив в армії та працював проєкт-менеджером в американській IT-компанії, а тепер він — оператор БПЛА в 128-й бригаді.
Президент України Володимир Зеленський у своєму інтервʼю виданню New York Post прокоментував мобілізаційні темпи ворога та план України зі знищення окупантів.
У Києві чоловік за 6000$ допоміг зняти військовозобов’язаного з розшуку та фіктивно працевлаштував заради бронювання.
СБУ затримала матроса морської охорони Держприкордонслужби, який коригував ракетно-дронові удари по Одесі.
Харків’янка Мирослава — операторка FPV-дронів у 128-й окремій важкій механізованій бригаді «Дике Поле».
Боєць з позивним «Мак» — оператор радіолокаційної станції. Будівельник у цивільному житті, на початку 2023 року він став до лав Збройних Сил.
Медична сестpа-анестезист, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Миколаїв, Миколаївська область
Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…