Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Цієї ночі ворог випустив по території України дві ракети Х-59, одну з яких було знищено силами та засобами ППО. Також окупанти застосували балістичну ракету «Іскандер».
Про це повідомив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини».
— Зараз суттєво будуть впливати на діяльність ворожої авіації погодні умови. Саме від погоди нині залежить повітряна обстановка, адже це неабияк впливає на сам процес завдавання ракетних ударів, — зазначив полковник Юрій Ігнат.
Також він додав, що Повітряні Сили Збройних Сил України нещодавно отримали від Литви дві пускові установки NASAMS, які посилять діючі підрозділи ППО.
— Навіть одна пускова установка має шість транспортно-пускових контейнерів з шістьма ракетами, має радіус застосування у 40 кілометрів. Це вже неабияке підсилення у наших бойових підрозділах, — додав речник Повітряних Сил Збройних Сил України.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….