ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стрілець

Одеса
від 23000 до 123000 грн
137 ОБМП

137 окремий батальйон морської піхоти захищає територіальну цілісність та недоторканність України з 2016 року. Має великий бойовий шлях та з моменту створення неодноразово приймав участь в бойових діях і міжнародних навчаннях «Сі-Бриз».

Наразі існує потреба в заповненні вакансії: стрільця, військовослужбовця

Місце роботи: Україна

Опис вакансії:

Ми, 137 окремий батальйон морської піхоти, шукаємо розвідника — оператора, який буде виконувати військові обов’язки. Ми працюємо в сфері оборони та забезпечення національної безпеки України.

Основні обов’язки:

  • Виконання службових обов’язків згідно вимог статутів ЗС України в зоні бойових дій.

Вимоги до кандидатів:

  • Бажано служба в армії.
  • Стан здоров’я який дозволяє виконувати обов’язки військової служби.
  • Відповідальність, дисциплінованість та вміння працювати в команді.
  • Готовність до виконання військових обов’язків в районах ведення бойових дій та готовність до довгочасного перебування у відрядженнях.

Ми готові взяти на роботу кандидатів без досвіду, але з відповідними кваліфікаціями та бажанням розвитку в даному напрямку. Вакансія відкрита для осіб з освітою починаючи від базової середньої.

Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату, можливості професійного зростання та розвитку, а також стабільні умови праці у військовому колективі. Також особи які виявлять бажання проходити військову службу за призовом під час мобілізації або за контрактом користуватимуться всіма правами та пільгами які передбачені Законами України стосовно захисту інтересів військовослужбовців.

Якщо ви маєте бажання присвятити себе службі українській армії та народові та маєте відповідні навички, надсилайте своє резюме та контактні дані. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку!

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ