ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ДСНС підготували близько 900 піротехніків

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Серпня 2023, 11:31
Олександр Хорунжий

Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив речник ДСНС України полковник Олександр Хорунжий.

— Враховуючи умови війни, зараз працюємо у пришвидшеному режимі. Тому підготувати одного піротехніка нині займає майже півтора місяця, це якщо казати про рядовий склад. Якщо ми кажемо про офіцерів, то підготовка займатиме приблизно 3 місяці. Але у нас достатньо жорсткі вимоги до складання іспитів. Чому так? Бо це життя людей — як твоїх побратимів, що перебувають поруч, так і цивільних осіб. Після складання іспитів є певна практика, потім знову іспити. І тільки після цього людину допускають до роботи. Звісно, є певні методи, щоб готувати таких спеціалістів. І ми намагаємося враховувати досвід інших країн. Хоча зараз інші країни, напевно, більше цікавляться вже нашим досвідом, — зазначив Олександр Хорунжий.

Він додав, що на сьогодні в ДСНС України вже підготували близько 900 піротехніків.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Поки МіГи злітають — я триматимусь»: технік, який оживляє МіГ-29 під самим краєм повітряного фронту

«Поки МіГи злітають — я триматимусь»: технік, який оживляє МіГ-29 під самим краєм повітряного фронту

«Вже й не рахую, скільки бомб та ракет підвішав... Головне — щоб летіло туди, куди треба», — розповідає сержант, авіатехнік Андрій. Він знає «характер» кожного МіГ-29 у бригаді, відновлював борти, які вже готували до списання, і мріє про помсту за загиблого брата.

Знищення окупантів у Покровську, потужний підрив на росії, порятунок бійців: стрім

Знищення окупантів у Покровську, потужний підрив на росії, порятунок бійців: стрім

Від початку місяця в Покровську ліквідували понад 300 росіян. За даними 7 корпусу ДШВ, окупанти не змогли захопити місто «в лоб», тому зараз намагаються обійти Покровськ і вийти до Гришиного. Триває й оборона Мирнограда — нещодавно там ліквідовано групу ГРУ ворога.

«Поранений — але на ногах»: танкіст «Міха» сам дійшов до евакуації після ворожого скиду

«Поранений — але на ногах»: танкіст «Міха» сам дійшов до евакуації після ворожого скиду

Боєць «Міха» — командир танка 127-ї бригади, який воює з перших днів повномасштабного вторгнення. Нещодавно він отримав проникаюче поранення від ворожого скиду, але сам себе стабілізував і власноруч дійшов до евакуації.

Як отримати та де перевірити військово-облікову спеціальність: роз’яснення від Міноборони

Як отримати та де перевірити військово-облікову спеціальність: роз’яснення від Міноборони

У Міністерстві оборони пояснили, яким чином визначаються військово-облікові спеціальності (ВОС), на що вони впливають та як дізнатися свою ВОС.

«Псевдовогнегасник» для теракту: у Дніпрі затримали 18-річного диверсанта рф

«Псевдовогнегасник» для теракту: у Дніпрі затримали 18-річного диверсанта рф

Контррозвідка Служби безпеки запобігла спробам російських спецслужб здійснити теракти у Дніпрі. У місті затримано 18-річного студента, який на замовлення рф облаштував підпільну лабораторію та виготовляв вибухівку для серії підривів.

ВАКАНСІЇ

Головний спеціаліст юридичного відділу

від 16000 до 16000 грн

Київ

Військова частина A2330

Командир стрілецього взводу

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Стрілець-санітар

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Інженер відділу повірки та регулювання електровимірювальних і тепломеханічних приладів

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

--- ---