Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Виконувачка обов’язків міністра оборони Іспанії Маргарита Роблес відвідала 44 українських військовослужбовців, які навчаються боротьбі із саморобними вибуховими пристроями і розмінуванню в Толедській піхотній академії. Навчання персоналу закінчується 3 серпня.
Як повідомляє міністерство оборони Іспанії, навчання є частиною Місії Європейського Союзу з військової допомоги на підтримку України (EUMAM UA).
Виконувачка обов’язків міністра була свідком частини заняття з розмінування. Їй розповіли про виявлення мін, їх розмінування, евакуацію поранених та продемонстрували різні типи мін, боротьби з якими навчають українських солдатів.
Маргарита Роблес висловила глибоку прихильність Іспанії нашій країні та її справі, «якою є мир, свобода та міжнародна законність», і наголосила, що після проходження тренування в піхотній академії українські військові «стануть частиною великої родини Збройних сил Іспанії».
Також вона поспілкувалася з деякими військовими, які проходять підготовку, поцікавилася ситуацією в Україні та їхніми родинами, а також українською мовою побажала їм успіхів. Один із українців, лейтенант Віктор, висловив подяку за допомогу та підтримку, яка надходить з Іспанії.
«Це безцінне», — заявив він.
Нагадаємо, Україна отримала від Іспанії черговий пакет допомоги для посилення спроможності ЗСУ, до якого увійшли танки Leopard 2A4, бронеавтомобілі М113, вантажівки, цивільні санітарні машини та броньовані санітарні автомобілі.
Як повідомлялося раніше, Іспанія передала Україні мобільний шпиталь та медичні авто.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Оператор безпілотних літальних апаратів (контракт 18-24, 2 роки)
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
503 ОБМП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….