ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони за тиждень знешкодили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2023, 16:58
Ілюстративне фото

Протягом минулого тижня, з 14 до 20 липня, підрозділи з розмінування (піротехнічні підрозділи) Сил оборони на деокупованих територіях України виявили, вилучили та знешкодили:

  • Збройні Сили України — 2540;
  • Державна спеціальна служба транспорту — 1236;
  • Державна служба України з надзвичайних ситуацій — 1564;
  • Національна поліція — 163.

Про це Інформаційному агентству АрміяInform повідомили в Управлінні екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України. На Управління покладені функції секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності.

Розміновано (перевірено) територію площею 1064 гектари, з них:

  • ЗС України — 365;
  • ДССТ МО України — 277;
  • ДСНС — 280;
  • Нацполіція — 141.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати в землю, кидати у водойми тощо;
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки в мережі Інтернет;
  • позначте місце знахідки;
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС за номером телефону 101 або Національної поліції — 102. Неодмінно дочекайтеся приїзду фахівців і вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.

Читайте нас в Telegram
Вночі ворог атакував Україну 286 ударними БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».

Сили оборони зупинили 35 ворожих штурмів на Покровському напрямку
Сили оборони зупинили 35 ворожих штурмів на Покровському напрямку

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.

За минулу добу ворог втратив 1 110 військових, три танки та 85 артсистем
За минулу добу ворог втратив 1 110 військових, три танки та 85 артсистем

Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.

«Квитки до кобзона виписуємо справно»: будні взводу важких бомберів на Покровському напрямку
«Квитки до кобзона виписуємо справно»: будні взводу важких бомберів на Покровському напрямку

Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.

Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка
Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

ВАКАНСІЇ
Комірник складів, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина А2788

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Служба в Збройних Силах України

від 20100 до 120100 грн

Сосниця, Чернігівська область

Стрілець

від 23000 до 123000 грн

Одеса

137 ОБМП

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---