— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Про це заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на відкритті Міжнародного форуму експертної мережі міжнародної Кримської платформи: «Бачення майбутнього: експертний погляд», що триває в Києві.
Заступниця міністра зазначила, що міжнародна Кримська платформа покликана сформувати у партнерів України абсолютно чітке розуміння, що без повернення тимчасово окупованого Криму не може бути жодних мирних перемовин.
— Якщо раніше ми собі ставили за мету повернути тему Криму до міжнародного порядку денного, то сьогодні, окрім іншого, вона полягає в тому, щоби сформувати абсолютно чітке розуміння у наших партнерів, що без Криму не може бути перемовин, що миру в Україні не може бути без Криму, — сказала Еміне Джапарова.
У цьому контексті вона зауважила, що нині до України лунають різні пропозиції, щоб «врегулювати» ситуацію «різними іншими форматами», також вона зазначила, що «різні країни продукують різні документи» з цього приводу. Однак Україна жодним чином не планує залишити свої території в окупації рф.
— Українська позиція абсолютно чітка: є Формула миру Президента Зеленського, є Кримська платформа, де лідерство бере Президент України, який чітко транслює один сигнал: Крим — невіддільна частина України, і без Криму ніяких перемовин, ніяких домовленостей не може бути, — наголосила перша заступниця міністра.
Вона також нагадала, що міжнародна Кримська платформа об’єднує понад 60 країн і міжнародних організацій з одним стратегічним завданням — деокупація Криму.
Пані Джапарова також зазначила, що спочатку Кримська платформа запускалася як політико-дипломатичний інструмент, однак після широкомасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року її тактичне завдання трансформувалося.
Нагадаємо, у Києві триває Міжнародний форуму Експертної мережі Кримської платформи «Бачення майбутнього: експертний погляд». Форум ініціювали українські експерти та правозахисники, щоб обговорити та зрозуміти, як побудувати повоєнну конфігурацію світової безпеки та налагодити порядок на засадах міжнародного права.
Спікерами та учасниками форуму є провідні експерти з понад 20 країн світу.
Фото автора
@armyinformcomua
На Курдюмівському напрямку російські війська не полишають спроб прорватися в напрямку українських позицій. Однак щоденна робота операторів РУБпАК «Фенікс» бригади «Помста» перетворює ці спроби на марні та невиправдані втрати.
Влада рф намагається унеможливити потрапляння в полон великої кількості північнокорейців, щоб приховати їхню участь в бойових діях на Курщині.
В умовах повномасштабного вторгнення рф українська оборонна промисловість наростила обсяги виробництва більш ніж у 20 разів, водночас потребує подальших інвестицій та розвитку напряму спільних підприємств.
Підрозділи Сил безпілотних систем у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України завдали точного удару по Брянському хімічному заводу в місті Сєльцо — стратегічному об’єкту військово-промислового комплексу рф.
Аеророзвідники 13 бригади оперативного призначення «Хартія» Нацгвардії вночі змогли знайти та вразити російський танк Т-80.
Спецпідрозділ ГУР МО України Group 13 вперше в історії збив російський гвинтокрил за допомогою морського дрону. Командир підрозділу з позивним «13-й» розповів, як українські інженери й військові змогли спільно реалізувати історичну операцію.
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…