ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Будемо діяти у відповідь: НАТО пообіцяло відповісти на гібридні атаки рф проти членів Альянсу

Новини Новини світу та України
2 Травня 2024, 20:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Блок НАТО оприлюднив заяву щодо гібридних атак росії на деякі країни-члени Альянсу. Так, ворожу діяльність вже було зафіксовано на території Чехії, Естонії, Німеччини, Латвії, Литви, Польщі та Великої Британії.

Про це йдеться в заяві НАТО.

«Ці інциденти є частиною кампанії з активізації діяльності, яку росія продовжує здійснювати в євроатлантичному регіоні, зокрема на території Альянсу і через підконтрольних їй осіб. Це включає дезінформацію, саботаж, акти насильства, кібер- і електронне втручання, кампанії з дезінформації та інші гібридні операції», — наголошується в заяві.

Члени НАТО висловлюють «глибоке занепокоєння» гібридними діями рф, адже вони становлять загрозу безпеці Альянсу.

«Ми підтримуємо постраждалих членів Альянсу й солідарні з ними. Ми будемо діяти індивідуально і колективно у відповідь на ці дії і продовжуватимемо тісно координувати свої дії», — заявили в Альянсі.

У блоці НАТО запевнили, що будуть посилювати стійкість до гібридних російських загроз і закликають росію «виконувати свої міжнародні зобов’язання так само, як члени Альянсу виконують свої».

«Дії росії не зупинять членів Альянсу від продовження підтримки України», — резюмували у Північноатлантичному альянсі.

Як повідомляла АрміяInform, засідання Військового комітету НАТО на рівні начальників генштабів країн-членів Альянсу та України заплановано на 16 травня 2024 року у Брюсселі, Бельгія.

 


Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення
Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення

Українські захисники показали як виглядав Часів Яр до російського вторгнення, порівнявши його з тим, що собою представляє місто зараз.

Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба
Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба

Україна продовжує розвивати новітні технології та нарощувати свої спроможності для захисту неба від ворожих повітряних атак.

«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку
«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку

Українські війська мають успіхи в районі населеного пункту Нове на Лиманському напрямку.

Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»
Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»

У ніч на суботу, 4 липня, підрозділи Сил безпілотних систем завдали удару по ленінградській області рф.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Бойовий медик

від 23000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП