Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Служба безпеки системно викриває російських окупантів, які вчиняли воєнні злочини у тимчасово захоплених районах України.
У результаті слідчих дій встановлено особу ще одного загарбника, причетного до масових репресій проти мирних жителів під час окупації частини Харківщини.
Фігурантом є військовий комендант Калінінградського гарнізону зс рф із позивним «Граніт», який на початку повномасштабного вторгнення ввійшов до складу окупаційних угруповань на східному фронті.
У березні минулого року він приїхав до захопленої на той час Балаклії, де займався координацією спільних дій російських військових та бойовиків «л/днр» у поширенні кремлівського режиму в місті.
Згодом його призначили там «комендантом». На цій «посаді» окупант організовував незаконні затримання місцевих жителів.
За наказом «Граніта» українців звозили до створеної агресором катівні, яку облаштували у захопленій будівлі райвідділу поліції.
Там людей піддавали жорстоким тортурам, а також тривалий час тримали без їжі та води. Деякі з потерпілих й досі вважаються зниклими безвісті.
Задокументовано, що «Граніт» особисто допитував незаконно ув’язнених, застосовуючи до них психологічне та фізичне насильство, погрожував вбивством, а також примусовою депортацією їхніх родичів до рф.
Під час звільнення міста окупаційний «комендант» втік до рф, де переховується від правосуддя.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів і звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Джерело: Служба безпеки України
Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Стрілець, снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Електрик-дизеліст у 40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта
від 20100 до 50100 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….