ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Родини полонених тероборонівців зустрілися з представниками Координаційного штабу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Березня 2023, 12:41

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами захисників окремого батальйону, що входить до складу окремої бригади територіальної оборони Донеччини. На запитання родичів полонених і зниклих безвісти військовослужбовців відповідали представники Координаційного штабу та Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Одна з тем, яку було порушено під час зустрічі, стосувалася того, ким і як підтверджується полон військовослужбовця. Представник Штабу звернув увагу на те, що офіційно підтверджує полон лише міністерство оборони російської федерації через Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ). Усі інші докази й матеріали, які вказують на ймовірний полон оборонця, вносяться у відповідну базу і враховуються у подальшій роботі.

Представник тероборони представив пам’ятку-брошуру для родичів тих, хто зник безвісти або потрапив до полону. Також усю інформацію про полонених, яку знаходять, передають у відповідні українські органи.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Уряд спростив оформлення документів для іноземців, які воюють за Україну

Уряд спростив оформлення документів для іноземців, які воюють за Україну

Кабінет Міністрів України ухвалив розроблені МВС зміни, які суттєво спрощують порядок оформлення документів для іноземців, що воюють за Україну.

«Нема кому служити, всі ховаються»: 21-річна Дарина пішла в ЗСУ, щоб помститися за брата

«Нема кому служити, всі ховаються»: 21-річна Дарина пішла в ЗСУ, щоб помститися за брата

21-річна Дарина одна з тих, хто нещодавно прийняв Військову присягу в 3 окремій важкій механізованій Залізній бригаді.

Кіберсили з’являться у складі ЗСУ: Верховна Рада підтримала законопроєкт у першому читанні

Кіберсили з’являться у складі ЗСУ: Верховна Рада підтримала законопроєкт у першому читанні

Верховна Рада зробила крок до створення Кіберсил Збройних Сил України. Законопроєкт ухвалено в першому читанні.

Володимир Зеленський: росія зосередила чотири армії на одному з напрямків фронту

Володимир Зеленський: росія зосередила чотири армії на одному з напрямків фронту

Президент України Володимир Зеленський повідомив про напружені бойові дії на Новопавлівському напрямку, де росія зосередила чотири своїх армії.

Удар по «Лукойлу»: ССО знищили газопереробний завод і диспетчерську станцію в глибині росії

Удар по «Лукойлу»: ССО знищили газопереробний завод і диспетчерську станцію в глибині росії

У ніч на 9 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій завдали удару по двох об’єктах у Волгоградській області рф, уразивши «ЛУКОЙЛ-Коробківський газопереробний завод» та лінійно-виробничу диспетчерську станцію «Єфімовка».

«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «Signum» ведуть системне полювання на ворожий мототранспорт, який окупанти використовують для штурмів, підвозу боєприпасів та швидкого маневрування.

ВАКАНСІЇ

Електрозварник (в/ч А2558)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Водій (категорії B, C, D)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

--- ---