Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Прокуратура здійснює процесуальне керівництво в 10 кримінальних провадженнях про екоцид, здійснений російськими військами.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
«Органи прокуратури здійснюють процесуальне керівництво в 10 кримінальних провадженнях за фактом вчинення збройними формуваннями РФ екоциду (ст. 441 КК України)», – зазначається в повідомленні.
Зокрема йдеться щодо пошкодження внаслідок ракетних ударів ядерної установки «Джерел нейтронів» та атомних електростанцій; масової загибелі птахів на Чорнобаївській птахофабриці, що призвело до екологічної катастрофи; цілеспрямованих атак на нафтобази.
Крім цього, прокурори СЕП усіх рівнів забезпечують збирання доказів щодо завдання шкоди довкіллю у 36 кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України). Зокрема за фактами ракетних обстрілів цивільних кораблів з боку РФ, які призвели до їх затоплення та забруднення моря; масових лісових пожеж внаслідок застосування артилерійської та ракетної зброї з боку РФ; збройних атак на цивільні об’єкти, внаслідок яких завдано шкоди довкіллю (помпові станції, дамби, очисні споруди тощо).
«Шкода довкіллю не обмежується територією окремих країн та життям одного покоління. Знищення російськими військами природного потенціалу України – це воєнний злочин. Не лише проти нашої держави, а й усього світу. Винні в ньому неодмінно понесуть покарання», – підкреслили в Офісі Генпрокурора.
Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Механік-водій танка (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 25000 до 125000 грн
Мукачево
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада
Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Гранатометник
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….