ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Варшаві відкриють український дитячий центр для підтримки родин переселенців

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Серпня 2022, 16:47

Благодійний фонд Future for Ukraine відкриє другий дитячий центр Children Hub у Варшаві для українських дітей віком від 3 до 15 років, які були змушені евакуюватися з початку широкомасштабного вторгнення рф.

Довідково: Children Hub – мережа центрів для адаптації, розвитку та психологічного супроводу українських дітей переселенців.

Перший хаб від команди Future for Ukraine запрацював ще у червні. Через великий попит у Варшаві українки вирішили розширити проєкт і створити другий хаб у центрі міста. Новий центр зможе приймати близько 100 дітей на день, віком від 3 до 15 років. Дитяче свято з нагоди відкриття відбудеться 17 серпня о 10:00.

Новий Children Hub має великі аудиторії, артпростір, кабінет психолога та кафетерій, а також ще більше фахівців для творчості та навчання українських діток.  У хабі діти можуть дізнатися більше про культуру, історію та традиції нової для них країни – Польщі. Вони матимуть нагоду перепочити від мовного барʹєру та поділитися власним досвідом із психологом та іншими дітьми з України, а мами – вільний час на необхідні справи.

Довідково: Future for Ukraine («Майбутнє для України») – благодійний фонд, створений українцями для українців. Організація об’єднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та представників бізнесу по всьому світу, щоб підтримати потерпілих від війни в Україні. Фонд зосереджує свою роботу на допомозі тим, хто цього потребує найбільше – пораненим у війні українцям, медичним та соціальним установам, а також дітям, які постраждали внаслідок війни.

На базі хабу для дітей молодшого віку проводитимуть заняття з логіки, пізнання навколишнього світу, музики, фізичної культури, нейроритміки, мандалотерапії, ейдетики. На підлітків очікують такі заняття, як фінансова грамотність, школа безпеки, театральна майстерня, риторика й етикет та багато іншого. У центрі працюватимуть українські викладачі та спеціалісти, завдяки чому вирішується одразу декілька нагальних проблем українок за кордоном.

Нагадаємо, від початку широкомасштабної війни з України до Польщі виїхало 5,468 млн осіб. За даними ООН, загалом з 24 лютого Україну покинули понад 10,6 млн осіб. Але останніми місяцями кількість тих, хто повертається, продовжує переважати.

Фото з інтернету

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Міністр оборони повідомив про успіхи «данської моделі», PURL і Коаліції спроможностей

Міністр оборони повідомив про успіхи «данської моделі», PURL і Коаліції спроможностей

Протягом останніх трьох місяців у межах «данської моделі» Міноборони уклало 20 контрактів з оборонними відомствами країн-партнерів та компаніями-виробниками на загальну суму понад 1,4 млрд євро.

Кинули 12 тисяч бійців для захоплення міста: у ЗСУ розповіли про ситуацію в Покровську 

Кинули 12 тисяч бійців для захоплення міста: у ЗСУ розповіли про ситуацію в Покровську 

Росіяни для захоплення Покровська залучили близько 12 тисяч бійців, серед яких частини 51-ї загальновійськової армії та російські спецпризначенці ГРУ.

Сили оборони України провели безпарашутне десантування в районі Покровська — 7 корпус ДШВ

Сили оборони України провели безпарашутне десантування в районі Покровська — 7 корпус ДШВ

Сили оборони України провели успішне безпарашутне десантування в районі міста Покровськ.

В Україні стартував «Місяць цифрової грамотності» — кампанія для розвитку цифрових навичок

В Україні стартував «Місяць цифрової грамотності» — кампанія для розвитку цифрових навичок

Міністерство цифрової трансформації розпочинає щорічну ініціативу «Місяць цифрової грамотності», яка спрямована на вдосконалення цифрових навичок українців.

Удари на випередження — дронарі знищили «ждунів», які планували атакувати нашу техніку

Удари на випередження — дронарі знищили «ждунів», які планували атакувати нашу техніку

Аеророзвідники знищили шість російських безпілотників, які хотіли атакувати українську техніку.

411-й полк «Яструби» доєднався до Сил безпілотних систем

411-й полк «Яструби» доєднався до Сил безпілотних систем

411-й окремий полк безпілотних систем «Яструби» увійшов до складу Сил безпілотних систем.

ВАКАНСІЇ

Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стаpший стpілець, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---