ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Полтавські волонтери передали військовим ще сім автівок

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Серпня 2022, 12:11

З перших днів широкомасштабного вторгнення російських окупантів Полтавщина активно допомагає українським захисникам, які боронять нашу землю. Звичайні громадяни, волонтери, бізнес об’єднали зусилля задля перемоги. 

За понад 5 місяців полтавці передали захисникам області чимало необхідного тактичного майна, транспорту та спеціального обладнання. Допомога в цьому напрямку активно триває й надалі.

Так, для кількох армійських підрозділів ЗС України волонтери з Полтави передали ще сім автомобілів, серед яких позашляховики та мікроавтобуси. Про це повідомив керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

– Ще сім автівок поїдуть із Полтавщини до наших захисників. Мікроавтобуси й позашляховики передали до Військової служби правопорядку та нашій обласній бригаді Сил ТрО. Деякі авто вирушать на передову в Донецьку область. Дякую всім, хто допомагає ЗСУ! – зазначив очільник області.

Ці автомобілі були привезені з-за кордону, відремонтовані та переобладнані для військових потреб. Також деякі автівки перефарбовані. 

– Укотре ми поповнили наш автопарк необхідними транспортними засобами. Приємно, що про нас піклуються та допомагають. Раніше вже отримували автомобілі для потреб підрозділу. Серед надходжень багато автівок з підвищеною прохідністю, які часто потрібні для виконання завдань за призначенням. Від усього колективу дякуємо полтавцям за допомогу, – зазначив представник командування бригади Сил ТрО ЗСУ.

Крім того, разом з автомобілями військові отримали три радіостанції, які можуть встановлюватися в транспортні засоби та забезпечувати надійний зв’язок в польових умовах.

Фото: Полтавська ОВА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Троє загиблих на Харківщині: російський дрон ударив по цивільних, які їхали по гуманітарну допомогу

Троє загиблих на Харківщині: російський дрон ударив по цивільних, які їхали по гуманітарну допомогу

На Харківщині російський ударний дрон атакував мирних жителів. Унаслідок атаки загинули троє людей, ще одна особа дістала поранення.

«Біженець» із контрактом Міноборони рф: Литва видала Україні бойовика, що воював проти ЗСУ

«Біженець» із контрактом Міноборони рф: Литва видала Україні бойовика, що воював проти ЗСУ

Правоохоронці Литви передали українським колегам 33-річного громадянина рф, який воював проти України, а потім намагався потрапити до Євросоюзу, видаючи себе за українського біженця.

«50 цілей за ніч» і оберіг зі зрешеченого кунгу: історія майора «Касира» з 68-ї артилерійської бригади

«50 цілей за ніч» і оберіг зі зрешеченого кунгу: історія майора «Касира» з 68-ї артилерійської бригади

Під щоденними обстрілами, із бліндажа — на спостережний пункт, де не стихає вогонь. Так минав бойовий рік майора з позивним «Касир», командира підрозділу 68-ї окремої артилерійської бригади, який пройшов війну від Горлівки до сучасних позицій на сході.

Президент провів безпекову нараду: говорили про стабілізацію біля Рівнопілля та ППО для захисту логістики

Президент провів безпекову нараду: говорили про стабілізацію біля Рівнопілля та ППО для захисту логістики

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим командуванням. Головна увага — ситуації на Південному напрямку, зокрема біля Рівнопілля, Степногірська та Покровського.

Володимир Зеленський обговорив із Фрідріхом Мерцом питання ППО та співпраці у сфері ВПК

Володимир Зеленський обговорив із Фрідріхом Мерцом питання ППО та співпраці у сфері ВПК

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом, під час якої поінформував його про ситуацію на фронті — одразу після відвідання пунктів управління бойових бригад і корпусів.

«Фламінго», «Барс» і «Лютий»: українська зброя вразила низку ключових об’єктів окупантів

«Фламінго», «Барс» і «Лютий»: українська зброя вразила низку ключових об’єктів окупантів

У межах зниження воєнно-економічного та наступального потенціалів російського агресора у ніч на 13 листопада підрозділи Сил оборони України завдали ударів по декількох десятках об’єктів на території рф та тимчасово окупованих територіях України.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Оператор радіоелектронної розвідки

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

121 окрема бригада територіальної оборони

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Старший навідник гармати

від 20400 до 120400 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---