ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Хорватія сприяє процесу підготовки двосторонньої декларації про європейську перспективу України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Листопада 2021, 12:08

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час відеоконференції зі спеціальним радником Прем’єр-міністра Республіки Хорватія з питань зовнішньої політики Владіміром Дробняком основну увагу приділив останнім крокам України в євроінтеграційному напрямі.

Так, за інформацією Офісу Президента України, Ігор Жовква ознайомив співрозмовника з практичними результатами 23-го саміту Україна – ЄС, який відбувся в Києві 12 жовтня, а також з очікуваннями української сторони від саміту Східного партнерства, проведення якого заплановано на 15 грудня цього року.

«Україна очікує, що результати саміту Східного партнерства будуть не менш амбітними, ніж підсумки нещодавнього саміту Україна – ЄС», – відзначив Ігор Жовква.

Також співрозмовники домовились прискорити процес підготовки двосторонньої декларації про європейську перспективу України.

Ігор Жовква відзначив особисту участь Прем’єр-міністра Республіки Хорватія Андрея Пленковича в установчому саміті Кримської платформи 23 серпня 2021 року в Києві та закликав хорватську сторону до активної участі в подальших заходах у межах цього міжнародного механізму.

Заступник керівника Офісу Президента подякував Хорватії за підтримку євроатлантичних прагнень України, зокрема під час Брюссельського саміту НАТО 14 червня поточного року. Ігор Жовква також поінформував про останні кроки у виконанні Україною Річної національної програми та висловив сподівання щодо розширення практичної співпраці нашої держави з НАТО в межах партнерства з розширеними можливостями.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

ВАКАНСІЇ
Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Сапер, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Інспектор прикордонної служби, кухар

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---