ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Два роки і шість місяців обмеження волі – за ухилення від призову на військову строкову службу

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Січня 2021, 13:13

На Волині чоловіка засудили до двох років шести місяців обмеження волі за ухилення від призову на військову строкову службу та використання завідомо підробленого документу.

Як було встановлено під час досудового слідства, призовник після  проходження військово-лікарської комісії, був визнаним придатним для проходження строкової військової служби. Втім, у призначений час до Ратнівського центру комплектування і соціальної підтримки не з’явився. А згодом надав довідку, що він є студентом першого курсу денної форми навчання, нібито засвідчену ректором Запорізької державної інженерної академії. У суді доведено, що документ є підробкою, а особа не вчиться у цьому вищому навчальному закладі.

За сукупністю кримінальних проступків підсудному призначено покарання у два роки шість місяців обмеження волі із звільненням його відбування з іспитовим терміном у один рік. Крім того, засудженого зобов’язано з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу та заборонено виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

15
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,