ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У МОЗ планують проведення трансплантацій верхніх та нижніх кінцівок для українських військових

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Січня 2021, 12:17

У Міністерстві охорони здоров’я працюють над питанням запровадження в Україні операцій із трансплантації верхніх і нижніх кінцівок, що особливо актуально для українських воїнів. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов,  інформують «Українські національні новини».

−       Одне із нагальних питань, якого потребує Україна, – ми хочемо зробити трансплантацію верхніх та нижніх кінцівок – це є особливо актуальним для українських військовослужбовців, які втратили кінцівки в зв’язку з російською агресією на сході країни, захищаючи нашу країну. І ми нині на рівні фахівців достатньо ретельно працюємо над цим питанням, − зазначив Максим Степанов.

Також у МОЗ працюють над запровадженням посттрансплантаційного пакету послуг.

−       Окрім трансплантацій, нам треба запровадити пакет медичних послуг із посттрансплантаційного супроводу, тому що люди, яким робиться трансплантація,  потребують потім супроводження, медичного нагляду. Також ми розробимо механізм залучення до транспортування анатомічних матеріалів та реципієнтів усіх видів транспорту (зокрема, цивільну авіацію авіаційного транспорту ДСНС, Національної поліції, Державної прикордонної служби), – додав міністр охорони здоров’я України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

На Запорізькому та Лиманському напрямках бійці Департаменту активних дій ГУР МО України продовжують результативне полювання на російських загарбників, які шастають нашими полями та лісосмугами.

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

На полях Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC3 було підписано заяву про наміри між Державним секретарем з питань оборони Великої Британії та Міністерством оборони України щодо програми LYRA — партнерства у сфері технологій для поля бою.

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

Упродовж минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Херсонського та Бериславського районів з артилерії, реактивних систем залпового вогню та БПЛА. 

Ворог масовано атакував Одесу ударними безпілотниками: пошкоджена енергетична та цивільна інфраструктура

Ворог масовано атакував Одесу ударними безпілотниками: пошкоджена енергетична та цивільна інфраструктура

Внаслідок влучань ворожих дронів в Одесіспалахнули пожежі енергетичної інфраструктури та 3-поверхової будівлі готельно-ресторанного комплексу.

Харківщина під ворожими ударами: внаслідок обстрілів є постраждалі

Харківщина під ворожими ударами: внаслідок обстрілів є постраждалі

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 4 населені пункти Харківської області.

Ворог запустив 78 ударних дронів з чотирьох напрямків: деталі нічної повітряної атаки

Ворог запустив 78 ударних дронів з чотирьох напрямків: деталі нічної повітряної атаки

У ніч на 11 жовтня противник атакував 78-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів із напрямків: Орел, Міллерово, Курськ — рф, Чауда — ТОТ Криму, понад 40 із них — «шахеди».

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер

від 20000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Гранатометник до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

такелажник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---