ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Вінниці колаборант отримав 15 років тюрми за підготовку ракетного удару рф по «Укрзалізниці»

Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 2 Липня 2024, 13:36

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент фсб, який діяв у Вінницькій області.

Про це інформує Служба безпеки України.

Зазначається, що за вказівкою російської спецслужби він готував серію ракетно-дронових ударів по об’єктах «Укрзалізниці» та енергетичного комплексу.

«Для виконання ворожого завдання агент намагався встановити локації вузлових станцій, якими рухались військові ешелони ЗСУ», — розповіли у відомстві.

Також він збирав інформацію про технічний стан підстанцій, що забезпечують електрикою об’єкти залізничної інфраструктури.

«Одержані розвіддані агент мав передати своєму російському куратору через анонімну поштову скриньку. „Звіт“ передбачав координати потенційних цілей з їхніми фото і текстовими роз’ясненнями», — встановило розслідування.

За матеріалами слідства, в разі успішного виконання завдання фсб «гарантувала» перерахувати на банківську картку свого поплічника 100 тис. рублів на придбання авто.

Зловмисник сподівався, що пізніше російська спецслужба «евакуює» його на територію рф.

Втім, Служба безпеки своєчасно викрила агента фсб, задокументувала його злочинну діяльність і затримала на спробі передачі розвідданих.

За даними слідства, ворожим поплічником виявився 57-річний місцевий житель, якого російська спецслужба дистанційно завербувала у травні 2023 року.

У «поле зору» фсб він потрапив через свої прокремлівські погляди, які поширював на власній сторінці в «Однокласниках».

Під час обшуку у фігуранта вилучено мобільний телефон, який він використовував для комунікації з агресором.

«На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника виним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна», — йдеться в повідомленні.

Розслідування проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Як повідомляла АрміяInform, довічне ув’язнення загрожує агентурній групі фсб, яка збирала дані про ППО.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Майстри «туману війни»: як 23-річний офіцер та його бійці ховають цілі підрозділи від ворога

Майстри «туману війни»: як 23-річний офіцер та його бійці ховають цілі підрозділи від ворога

23-річний командир взводу аерозольного маскування Олексій розповів про те, як його підрозділ, створюючи димові завіси на північно-східному напрямку, діє як «невидимий щит», що збиває ворога з пантелику та рятує життя штурмовиків.

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

ВАКАНСІЇ

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---