Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….
Боєць із позивним «Ред» на першому бойовому виході у Покровську допоміг врятувати пораненого побратима.
Його історію розповіли на каналі 425-го штурмового полку «Скеля».
«Ред» родом із Бахмута. На своєму першому бойовому виході в Покровську він проявив себе як справжній воїн. Під час руху його група потрапила в засідку. Вона була на вулиці, а ворог — у будинку. Окупанти почали вести вогонь з вікон, які ведуть на дорогу.
«Тому ми почали зміщатися. Коли ми почали відходити, один із моїх побратимів повідомив, що він трьохсотий, він був поранений», — пригадав військовий.
Один побратим витягував пораненого, а інші бійці прикривали вогнем у відповідь.
«У критичній ситуації „Ред“ діє зразково. Без вагань він кидається на допомогу побратиму і одночасно веде вогонь на подавлення. Контакт на дистанції не більше ніж 20 метрів», — розповіли в «Скелі».
В укриття оборонців влучив ворожий дрон, але боєприпас не спрацював. Українські воїни перемістились в інше укриття.
«Коли почали відходити, я зробив два вистріли на подавлення. Під час пострілу я чув, як ворог видав звук. Я думаю, що я його теж затрьохсотив. Попав у нього», — сказав «Ред»
Далі російських загарбників добили українські дронарі.
«Своїми діями „Ред“ забезпечив виконання завдання. Він не розгубився. Він вів бій. І так виграв час, необхідний для знищення ворога», — зазначили в «Скелі».
Раніше АрміяInform показувала, як оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» виявили та знищили поблизу Покровська партію окупантів.
У ніч проти 24 травня росія завдала по Україні чергового комбінованого удару: сотні ударних безпілотників, крилаті ракети, балістика — і ще один «Орєшнік».
Удень група БПЛА веде розвідку та стримує ворога, а вночі доправляє вантажі на передові позиції.
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу.
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Запоріжжю зросла. Станом на вечір відомо про 15 поранених, серед яких — немовля.
Олександр із позивним «Пінгвін» пройшов Вугледар, Мар’їнку, Авдіївку та понад два роки оборони Харківщини.
Військовий медик
від 21000 до 21000 грн
Черкаси
Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота
Оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр
Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….