ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стрілець

Дніпро
від 50000 до 120000 грн
ТРО 234 бат 128 бригада ВЧ А7409

Компанія “ТРО 234 бат 128 бригада ВЧ А7409” у місті Дніпро є військовою організацією, яка спеціалізується на забезпеченні безпеки та оборони країни. Ми шукаємо висококваліфікованих кандидатів на позицію “Стрілець” для забезпечення ефективної роботи наших військових підрозділів.

Задачі:

– Виконання бойових завдань відповідно до встановлених стандартів та протоколів – Забезпечення безпеки та захисту військових об’єктів – Підтримка команди в різних бойових ситуаціях – Систематичне вдосконалення військового мистецтва та навики стрільби Вимоги:

– Досвід військової служби або проходження військової підготовки – Знання і вміння використовувати військову техніку та зброю – Висока фізична та моральна стійкість – Здатність працювати в умовах високого стресу та у кризових ситуаціях – Готовність до виконання обов’язків в рамках військової ієрархії та дисципліни Пропонуємо:

– Стабільну роботу в державній військовій організації – Можливості для професійного росту та розвитку – Високий рівень заробітної плати та соціальні пакети – Забезпечення всіма необхідними засобами захисту та уніформою Якщо ви готові вступити до нашої команди та брати участь у захисті нашої країни, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на нашу електронну адресу. Ми раді бачити нових талановитих та відданих працівників у наших рядах. Pриєднуйтесь до нас сьогодні!

Потреба також в.Бойовий медик взводу.Інструктор з безпілотних систем.Командир бойової машини – командир відділення.Гранатометник. Водій.Навідник. Кулеметник .Старший стрілець – оператор.Стрілець – помічник гранатометника.Стрілець – санітар.Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення