ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Історичне рішення: Литва визнала геноцидом воєнні злочини рф в Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2022, 12:42

Історичне рішення про визнання Сеймасом геноциду Українського народу — прояв справедливості для всіх українців.

Про це повідомляє преслужба Верховної Ради України.

«Щойно, після мого виступу у Сеймасі Литви, мала особливу честь бути свідком ухвалення історичного рішення про визнання дій рф в Україні геноцидом Українського народу!» — наголосила заступниця Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк після свого виступу у парламенті Литовської Республіки.

Сейм підтримав документ 128 голосами. Рішення прийнято одноголосно! 

Вона також зазначила, що Сеймас Литовської Республіки постановив, що Литва братиме участь у притягненні воєнних злочинців із росії до неминучої відповідальності перед міжнародним трибуналом. «Обстрілюючи та вчиняючи насильство над мирним населенням України, росія вдається до тероризму», — констатується в ухваленому рішенні.

«Щиро дякую Спікерці Сеймасу Вікторії Чміліте-Нільсен, усім авторам резолюції та депутатам, які підтримали це рішення. Це є надзвичайно важливим, сміливим, дружнім та гідним проявом справедливості для всіх українців!» — наголосила Олена Кондратюк та додала, що відповідні рішення є сигналом до рішучих дій кожній європейській країні, щоби ніколи знову в жодній іншій державі Європи не повторилися звірства російської армії.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Мерилін Монро і БПЛА: як завдяки Рональду Рейгану та фото з дроном засяяла суперзірка Голлівуду

Мерилін Монро і БПЛА: як завдяки Рональду Рейгану та фото з дроном засяяла суперзірка Голлівуду

Дрони, БПЛА та інші безпілотні системи здаються надсучасними новинками. Однак насправді людство почало застосовувало такі літаючі апарати набагато раніше.

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку до зустрічі з американською стороною, під час якої сторони опрацьовують ключові деталі майбутніх домовленостей у сфері безпеки.

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

Від початку доби ворог 95 разів атакував позиції Сил оборони.

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Унаслідок прицільного удару ворога загинув цивільний мешканець Великописарівської громади.

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники підрозділу «Стрікс» уразили укриття, авто та антени ворога.

ВАКАНСІЇ

Інженер-електронік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Оператор радіоелектронної розвідки

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

121 окрема бригада територіальної оборони

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

--- ---