«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…
Найбільше ворог атакував на Покровському (24) та Костянтинівському (22) напрямках.
Оперативну інформацію станом на 8:00 12 березня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.
Вчора противник завдав 103 авіаційних ударів, скинув 322 керовані авіабомби. Крім того, застосував 9216 дронів-камікадзе та здійснив 3956 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 49 — із реактивних систем залпового вогню.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Великомихайлівка, Коломійці, Писанці, Покровське, Гаврилівка, Підгаврилівка, Олександрівка Дніпропетровської області; Широке, Чарівне, Гуляйпільське, Долинка Запорізької області; Придніпровське Херсонської області.
За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили три райони зосередження живої сили, сім артилерійських систем, п’ять пунктів управління БПЛА, командно-спостережний пункт та три інші важливі об’єкти окупантів.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби Сили оборони відбили один ворожий штурм, противник завдав чотирьох авіаударів, із застосуванням десяти авіабомб, здійснив 110 обстрілів, з яких три — із застосуванням РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник один раз штурмував позиції наших підрозділів поблизу населеного пункту Приліпка.
На Куп’янському напрямку агресор тричі атакував у напрямку населених пунктів Новоплатонівка й Подоли.
На Лиманському напрямку противник атакував шість разів. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу Дробишевого та Чернещини.
На Слов’янському напрямку протягом вчорашньої доби наші захисники зупинили сім спроб окупантів просунутися вперед у районі населеного пункту Закітне та в бік Рай-Олександрівки й Дронівки.
На Краматорському напрямку окупанти наступальних дій не проводили.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 22 атаки поблизу Костянтинівки, Іванопілля, Іллінівки, Берестка та Софіївки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 24 штурмові дії агресора в районах населених пунктів Білицьке, Никифорівка, Родинське, Мирноград, Котлине, Удачне, Муравка, Новопідгородне, Новоплатонівка.
На Олександрівському напрямку противник атакував тричі в районах Тернового, Злагоди та Добропілля.
На Гуляйпільському напрямку відбулася 21 атака окупантів у районах Гуляйполя, Новоукраїнки, Залізничного, Цвіткового, Мирного.
На Оріхівському напрямку відбулося одне боєзіткнення з ворогом неподалік населеного пункту Степове.
На Придніпровському напрямку українські підрозділи відбили одну ворожу атаку поблизу острова Білогрудий.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний спротив на всіх ділянках фронту.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників становили 780 осіб. Також ворог втратив три танки, 20 бойових броньованих машин, 56 артилерійських систем, реактивну систему залпового вогню, засіб протиповітряної оборони, 2102 безпілотні літальні апарати, 243 одиниці автомобільної техніки та важку вогнеметну систему.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу армія країни-агресора втратила 780 одиниць особового складу, систему ППО, три танки та РСЗВ.
@armyinformcomua
Воїни батальйону безпілотних систем «Сапсан» безперервно полюють на окупантів та засоби пересування на Куп’янському напрямку.
У ніч на 12 березня противник атакував 94 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами інших типів, понад 60 із них — «Шахеди».
Рятувала життя побратимів, загинула через влучання ворожого БПЛА в евакуаційне авто.
Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 1330 цілей противника.
За минулу добу армія країни-агресора втратила 780 одиниць особового складу, систему ППО, три танки та РСЗВ.
На противагу сотням однолітків, які виїхали за кордон з початком війни, ця молодь усвідомлено залишається в Україні.
Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Майстер-сапер БПЛА
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Снайпер до 86 окремого батальйону ТрО
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…