ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2026, 20:55
Пілот ЗСУ на робочому місці
Пілот «Йог». Скрін з відео 130-го батальйону ТрО

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Розмова з бійцем була оприлюднена на каналі батальйону.

«Я прийшов до 130-го батальйону, бо в мене тут служив брат, тому я знав, куди я йду. Знав, що тут

надійні хлопці і хороше командування. Як у всіх було без ВВП спочатку учебка, потім приїхав у підрозділ.

Працював кілька місяців в розрахунку FPV-дронів, але потім в нас з’явились бомбери і ми з напарником почали вже розвивати в цей напрямок. Зараз займаємося і мінування і безпосередні ураженням цілей. Бомбер — це та сама ефпевішка, просто вона робить багато вильотів. Колись і вона впаде, але до того зробить багато роботи», — розповів «Йог».

За його словами, найбільше часу зараз приділяється мінуванню.

«Ми мінуємо підходи до наших позицій, мінуємо ті ділянки, де ворог найчастіше ходить, найчастіше робить пересування і «мавіки» відслідковують їхні рухи. І ми вже потім

вилітаємо для того, щоб замінувати», — каже «Йог».

Більше про бойову роботу бомберів дивіться у відео:

Як повідомляла АрміяInform, бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

 

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Ракетний удар по Київській телевежі у 2022 році — повідомлено про підозру генералу рф
Ракетний удар по Київській телевежі у 2022 році — повідомлено про підозру генералу рф

Заочно повідомили про підозру російському генерал-майору, якому інкримінують порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством групою осіб.

ВАКАНСІЇ
терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Штаб-сержант 3 категорії у в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---