Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…
Повідомлено про підозру колишньому військовослужбовцю та двом службовим особам одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Житомирщині.
Про це повідомила 30 січня спецпрокуратура у сфері оборони Центрального регіону.
За даними слідства, фігуранти, діючи за попередньою змовою групою осіб, налагодили корупційну схему одержання неправомірної вигоди за незаконне вирішення питань військового обліку та створення умов для ухилення від мобілізації.
Зокрема, колишній військовослужбовець ТЦК та СП запропонував військовозобов’язаному за грошову винагороду сприяти його постановці на військовий облік без особистої присутності, зняттю з розшуку в системі «Оберіг», безперешкодному проходженню військово-лікарської комісії та подальшому невжиттю заходів щодо призову на військову службу.
На виконання злочинного умислу одна зі службових осіб ТЦК та СП організувала підготовку та передачу необхідних документів від імені військовозобов’язаного для його постановки на військовий облік.
Інша службова особа, маючи доступ до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, внесла відповідні відомості щодо постановки на військовий облік та зняття з розшуку.
Крім того, підозрювані сприяли безперешкодному проходженню військово-лікарської комісії, що створило умови для подальшого ухилення від призову на військову службу.
Загальна сума отриманої неправомірної вигоди становила 45 тисяч гривень.
Правоохоронці викрили та затримали зловмисників. Їм обрано запобіжні заходи.
Дії колишнього військовослужбовця та однієї зі службових осіб ТЦК та СП кваліфіковано за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди), дії іншої службової особи кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.
За минулий рік вдалося зекономити майже 16 млрд грн завдяки підвищенню прозорості та конкурентності закупівель тилової продукції.
Оператори 413-го полку безпілотних систем «Рейд» уразили в Донецькій області сучасний російський ЗРК «Тор-М2».
Пілоти батальйону Darknode 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis збили вже 2600+ ударних дронів типу «Шахед».
Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 3 квітня повідомило про підозру за ст. 438 КК України командиру 55-ї бригади.
На Слов’янському напрямку підсохли ґрунти, з’явилася ворожа техніка.
У Силах оборони розпочав роботу Факультет цифрової трансформації — освітній напрям для фахівців, які впроваджують цифрові рішення у війську.
Командир відділення в ЗСУ
від 21000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…