Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Денис White Rex Капустін живий: ГУР зірвало реалізацію убивства командира підрозділу РДК, а фінанси. виділені окупантами на замовне убивство, надійшли у розпорядження Головного управління розвідки МОУ.
Про це повідомило ГУР МОУ у своїх соцмережах.
Убивство Дениса Капустіна, командира підрозділу «Російський Добровольчий Корпус», який воює проти москви у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України, замовили спецслужби держави-агресора росії та виділили на реалізацію злочину пів мільйона доларів.
У результаті комплексної спецоперації ГУР МО України, яка тривала понад місяць, збережено життя командира РДК Дениса Капустіна, якого російський диктатор владімір путін вважає особистим ворогом, а також встановлено коло осіб ― замовників злочину у російських спецслужбах та виконавців.
Про це під час доповіді начальнику ГУР МО України генерал-лейтенанту Кирилу Буданову повідомив командир «Спецпідрозділу Тимура».
«Нашою стороною також була отримана відповідна сума коштів, виділена російськими спецслужбами для реалізації даного злочину. Станом на зараз, командир РДК знаходиться на території України та готується продовжити виконання поставлених завдань», ― доповів Тимур.
Кирило Буданов привітав командира РДК Дениса Капустіна, який також долучився до доповіді через відеозв’язок.
«Перш за все, пане Денисе, вітаю Вас із поверненням до життя. Це завжди приємно. Я радий, що кошти, отримані за замовлення Вашої ліквідації пішли на допомогу нашій боротьбі. Бажаю нам всім і Вам особисто успіхів», ― заявив начальник ГУР МО України.
Командир РДК Денис Капустін з позивним White Rex відрапортував про готовність продовжити виконання бойових та спеціальних завдань на чолі підрозділу.
«Временное мое отсутствие не повлияло на качество и успех реализации боевых задач. Готов выдвигаться в район выполнения и продолжать командовать подразделением РДК», — сказав командир РДК.
Начальник ГУР МО України Кирило Буданов подякував Тимуру та команді воєнних розвідників за успішне й чудове виконання спецоперації.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.
На Волині СБУ затримала зловмисника, встановлював «відеопастки» для наведення повітряних ударів рф по військових ешелонах Укрзалізниці.
На Запорізькому напрямку оператори Lasar’s Group у взаємодії з суміжниками знищили систему РЕБ противника, яка прикривала російські засоби ППО.
Сьогодні, 3 квітня, близько 9:05 зафіксовано влучання БПЛА типу «Молнія» в один з торговельних центрів у центральній частині міста Суми.
Вранці 3 квітня російський дрон скинув вибухівку на маршрутне таксі в Дніпровському районі Херсона.
На Покровському напрямку ворог все активніше використовує роботизовані комплекси.
За березень воїни 412-ї бригади Nemesis уразили понад три десятки одиниць важкої техніки — ББМ, танків, РСЗВ, САУ — за допомогою FPV-дронів і важких бомберів.
Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого
від 28100 до 128100 грн
Володимир, Волинська область
Технік із системного адміністрування
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
Бойовий медик морської піхоти
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….