ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Протягом минулої доби зафіксовано 121 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 26 Грудня 2025, 8:27

Найбільше атак було на Покровському напрямку — 28. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.

Оперативну інформацію станом на 8:00 26 грудня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.

За уточненою інформацією, вчора противник завдав одного ракетного та 66 авіаційних ударів, застосувавши одну ракету та скинувши 172 керовані авіабоми. Крім цього, здійснив 3614 обстрілів, зокрема 90 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 5804 дрони-камікадзе.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Олександрівка Дніпропетровської області; Новотягинка Херсонської області; Залізничне, Гуляйполе, Тернувате, Білогір’я, Верхня Терса, Староукраїнка, Любицьке, Зелене, Бойкове Запорізької області; Затока Одеської області.

За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили три райони зосередження особового складу, три пункти управління, один інший важливий об’єкт противника та два артилерійські засоби російських загарбників.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби наші воїни відбили одну атаку окупантів, противник завдав одного авіаційного удару, застосувавши при цьому одну керовану авіабомбу, здійснив 107 обстрілів, з яких два — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог сім разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників, у районах населених пунктів Вовчанськ, Дворічанське та в бік Вільчі.

На Куп’янському напрямку вчора відбулась одна ворожа атака. Наші оборонці відбили штурмові дії противника у бік Глушківки.

На Лиманському напрямку ворог провів дев’ять атак. Намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Новоселівка, Ставки, Новосергіївка та в бік Озерного, Зарічного.

На Слов’янському напрямку протягом вчорашньої доби наші захисники зупинили п’ять спроб окупантів просунутись вперед у районах Сіверська і Серебрянки.

На Краматорському напрямку зафіксовано одне боєзіткнення у районі населеного пункту Новомаркове.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 15 атак поблизу населених пунктів Костянтинівка, Олександро-Шультине, Плещіївка, Клебан-Бик, Щербинівка та Софіївка.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 28 штурмових дій агресора поблизу населених пунктів Червоний Лиман, Родинське, Мирноград, Леонтовичі, Котлине, Молодецьке, Філія, Дачне, Гришине та в напрямку Новопавлівки, Нового Шахового, Кучерового Яру, Новоекономічного.

На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив 15 атак у районах населених пунктів Привільне, Рибне, Красногірське, Зелений Гай, Вороне, Ялта, Олександроград та у бік Іскри, Вишневого, Єгорівки.

На Гуляйпільському напрямку відбулося сім атак окупантів — у районах населених пунктів Успенівка і Гуляйполе та в бік Добропілля.

На Оріхівському напрямку наші захисники відбили одну атаку противника в районі населеного пункту Павлівка.

На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили дві ворожі атаки в напрямку Антонівського мосту.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу. Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!» — сказано в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу армія країни-агресора втратила 840 одиниць особового складу, 3 танки та 3 бойові броньовані машини.

 

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Дороги стають кладовищами спаленої техніки»: дронарі бригади «Хижак» вирізають логістику ворога
«Дороги стають кладовищами спаленої техніки»: дронарі бригади «Хижак» вирізають логістику ворога

Послідовне планове винищення ворожого автотранспорту позбавляє окупантів змоги здійснювати постачання на позиції та вести бойові дії.

Бійці ССО знищили окупантів, які переховувалися на складі дронів на Запорізькому напрямку
Бійці ССО знищили окупантів, які переховувалися на складі дронів на Запорізькому напрямку

Оператори 73-го центру проводили зачистку будівель і виявили противника в приміщенні, яке окупанти використовували для збирання та обслуговування БПЛА.

В Україну повернулись оборонці Маріуполя, які пробули в полоні рф майже 4 роки
В Україну повернулись оборонці Маріуполя, які пробули в полоні рф майже 4 роки

5 березня відбувся перший етап обміну полоненими, про який було домовлено на переговорах у Женеві. З неволі рф визволили 200 військовослужбовців.

Додому з полону повернулося 200 наших захисників — Президент
Додому з полону повернулося 200 наших захисників — Президент

Сьогодні, 5 березня, з російського полону звільнили 200 українців.

Довго не протрималась: дронарі уразили новітню російську станцію РЕБ «Гроза»
Довго не протрималась: дронарі уразили новітню російську станцію РЕБ «Гроза»

Оператори 413-го полку «Рейд» Сил безпілотних систем уразили російську станцію РЕБ «Гроза».

Сили оборони отримали коптер з рекордною дальністю ураження цілей
Сили оборони отримали коптер з рекордною дальністю ураження цілей

Ударний квадрокоптер «Пташка» українського виробництва Міноборони допустило до експлуатації, його вже активно застосовують захисники.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Технік з НРК 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор БПАК

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ

--- ---