Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
У прифронтовій зоні військові інженери 116-ї окремої механізованої бригади продовжують облаштовувати захисні сітки над маршрутами руху техніки та особового складу.
Про це йдеться в описі до світлин, оприлюднених на сторінці бригади.
Такі конструкції, які військові називають тунелями або логістичними коридорами, зменшують загрозу ураження з повітря та рятують життя.
Будівництво й ремонт антидронових сіток відбуваються в умовах постійної небезпеки. Противник намагається зірвати роботи артилерійськими обстрілами та нальотами безпілотників, а також руйнує вже встановлений захист.
Попри це, інженерно-саперні підрозділи не припиняють роботу. Під прикриттям мобільно-вогневих груп бійці зводять нові конструкції та оперативно відновлюють пошкоджені ділянки, забезпечуючи безпечне переміщення техніки й підвезення ресурсів.
У бригаді зазначають, що такі «коридори» стали важливим елементом сучасної логістики на передовій — вони дозволяють зменшити втрати від дронів і підтримувати стабільну роботу підрозділів навіть під постійною загрозою з повітря.

@armyinformcomua
Воїни 7 корпусу швидкого реагування ДШВ ЗСУ знищують техніку та живу силу окупантів поблизу Покровська.
Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України вполювали два зенітно-ракенті комплекси окупантів та завдали удар по нафтобазі поблизу Луганська.
У районі Богданівського українські захисники виявили та знищили важку вогнеметну систему «Солнцепьок» і транспортно-заряджальну машину на базі Т-72.
Підрозділи Десантно-штурмових військ відновили контроль над територією понад 300 кв. км. та 8 населеними пунктами на Олександрівському напрямку.
Бойовий медик Олексій із позивним «Рекрут», що проходить службу в підрозділі «Фенікс» ДПСУ, розповів про роботу на передовій, досвід окупації та бойову роботу.
Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо ситуації в регіонах після чергового масованого удару росії.
Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)
від 50000 до 130000 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….