ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

ГАР МОУ та Головне управління державного гарантування якості об’єднують зусилля у сфері забезпечення якості товарів оборонного призначення

Новини
19 Березня 2026, 14:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Фахівці ГАР МОУ братимуть участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів, що регулюють систему держгарантування якості.

Представники Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України (ГАР МОУ) та Головного управління державного гарантування якості (ГУ ДГЯ) провели спільну робочу зустріч щодо удосконалення процедур забезпечення якості.

Начальник Головного управління державного гарантування якості полковник Євген Красников поінформував учасників зустрічі про перехід до сучасної системи забезпечення якості, яка застосовується в державах-членах НАТО, та представив перші результати роботи.

Голова Громадської антикорупційної ради Юрій Гудименко підтвердив готовність до активної співпраці між ГАР МОУ та ГУ ДГЯ, а також наголосив на важливості роботи, яку провело управління.

Зокрема, фахівці ГАР братимуть активну участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів, що регулюють систему державного гарантування якості.

Результати подальших кроків будуть закріплені в Декларації про співробітництво між ГАР МОУ та ГУ ДГЯ. Документ стане дорожньою картою спільних заходів щодо обміну інформацією та реалізації антикорупційної політики у сфері забезпечення якості.


7 корпус ДШВ розгортає власну мобільну мережу сотового зв’язку
7 корпус ДШВ розгортає власну мобільну мережу сотового зв’язку

7 корпус швидкого реагування ДШВ ЗСУ тестує власну LTE-мережу на лінії фронту.

Суд обрав запобіжні заходи двом екскерівникам ТЦК та СП на Закарпатті
Суд обрав запобіжні заходи двом екскерівникам ТЦК та СП на Закарпатті

Двом екскерівникам ТЦК та СП, яких ДБР викрило на незаконному «списанні» понад тисячі чоловіків, обрано запобіжний захід.

Дві людини загинуло, шестеро постраждали внаслідок обстрілів рф на Дніпропетровщині
Дві людини загинуло, шестеро постраждали внаслідок обстрілів рф на Дніпропетровщині

Понад 50 разів росіяни атакували Дніпропетровську області.

Пообіцяв вивезти військовозобов’язаного за кордон: у Харкові викрито офіцера
Пообіцяв вивезти військовозобов’язаного за кордон: у Харкові викрито офіцера

Повідомлено про підозру офіцеру штабу одного з батальйонів оперативного призначення Національної гвардії України за ч. 3 ст. 332 КК України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник групи охорони та патрульно-постової служби

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Olx Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Стрілець-санітар

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

RobotaUa Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Навідник/ця-оператор/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

WorkUa Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

ПУБЛІКАЦІЇ