Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Голова Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Кирило Буданов та секретар Штабу Дмитро Усов провели робочу зустріч із делегацією Консультаційної місії ЄС в Україні (КМЄС).
Про це повідомили в Коордштабі.
До складу європейської делегації увійшли голова Місії Рольф Хольмбо, його заступниця Мія Рахунен, а також керівники напрямів КМЄС та представники Українського центру «Простір Гідності».
Під час переговорів сторони обговорили низку питань, пов’язаних із діяльністю Коордштабу, зокрема:
Окрему увагу приділили питанням інституціоналізації Координаційного штабу та формуванню сталої державної структури, яка системно координуватиме пошук, облік зниклих безвісти та процес повернення громадян із російського полону.
Кирило Буданов подякував представникам Місії ЄС за тривалу увагу до теми полону та взаємодію з Україною:
«Співпраця з європейськими партнерами посилює наші можливості, допомагає працювати ефективніше та є надзвичайно важливою у спільній справі повернення наших людей додому».
Секретар Штабу Дмитро Усов підкреслив, що Україна за роки повномасштабної війни накопичила унікальний досвід пошуку зниклих, роботи з родинами та реабілітації звільнених, який може стати базою для подальшої міжнародної взаємодії.
На завершення зустрічі голова КМЄС Рольф Хольмбо отримав Медаль «За сприяння Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими» — як знак подяки за підтримку та внесок у розвиток спільної роботи.
Як повідомляла АрміяInform, росія залучила до війни проти України понад 18 тисяч іноземців зі 128 країн світу та невизнаних територій. Щонайменше 3388 з них уже загинули, а громадян 37 країн Україна утримує в полоні.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Івано-Франківськ та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….