ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку Сили оборони зупинили 59 штурмів агресора

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 28 Вересня 2025, 8:11
Фото: 24 ОМБр імені Короля Данила

Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 173 бойових зіткнення, українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 22:00 27 вересня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби українські воїни відбили п’ять атак загарбників. Також ворог завдав 20 авіаударів, застосувавши при цьому 50 керованих авіабомб, та здійснив 205 обстрілів, зокрема 12 – із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог п’ять разів штурмував позиції наших підрозділів в районах населених пунктів Вовчанськ, Красне Перше та у бік Дорошівки.

На Куп’янському напрямку вчора відбулося шість атак загарбників. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника у районі населеного пункту Петропавлівка та у бік Піщаного й Богуславки.

На Лиманському напрямку ворог атакував 15 разів. Намагався прорвати оборону у районах населених пунктів Шандриголове, Колодязі та Торське.

На Сіверському напрямку ворог здійснив шість спроб прориву в районах Серебрянки, Федорівки та у бік Дронівки.

На Краматорському напрямку окупанти тричі атакували у бік Ступочок.

На Торецькому напрямку ворог здійснив 14 атак у районах Олександро-Шультиного, Щербинівки, Плещіївки, Яблунівки та Русиного Яру.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 59 штурмів агресора у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Червоний Лиман, Сухецьке, Новоекономічне, Миколаївка, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Новомиколаївка, Котлярівка та Дачне.

На Новопавлівському напрямку противник здійснив 21 атаку у районах населених пунктів Січневе, Піддубне, Новоселівка, Соснівка, Маліївка, Новомиколаївка, Березове та Новогригорівка.

На Гуляйпільському напрямку наші оборонці відбили дев’ять спроб ворожих підрозділів просунутись вперед в районі Полтавки.

Сили оборони відбили шість атак окупаційних військ на Оріхівському напрямку, в районі Степового, Кам’янського та у бік Новоданилівки й Новоандріївки.

На Придніпровському напрямку противник здійснив одну безрезультатну спроби наступу.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

За уточненою інформацією, вчора противник завдав 81 авіаційного удару, скинувши 156 керованих авіабомб. Крім цього, здійснив 5118 обстрілів, зокрема 107 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 6262 дрони-камікадзе.

Агресор завдавав авіаударів по районах населених пунктів: Костянтинівка, Донецької області; Білогір’я, Мала Токмачка, Червона Криниця Запорізької області; Миколаївка Херсонської області.

За минулу добу авіація та ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили шість районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, чотири пункти управління БПЛА, склад боєприпасів та три інших важливих об’єкти окупантів.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби втрати російських загарбників склали 1110 осіб. Також українські воїни знешкодили сім танків, дві бойові броньовані машини, 45 артилерійських систем, одну реактивну систему залпового вогню, 454 безпілотних літальних апарати та 131 одиницю автомобільної техніки окупантів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністр оборони України зустрівся у Києві із заступницею Генерального секретаря НАТО

Міністр оборони України зустрівся у Києві із заступницею Генерального секретаря НАТО

Денис Шмигаль під час зустрічі з Радмілою Шекеринською поінформував її про наслідки сьогоднішньої російської атаки, головною ціллю якої був Київ.

Українські повітряні рятувальники на курсах у Норвегії поділилися своїм досвідом

Українські повітряні рятувальники на курсах у Норвегії поділилися своїм досвідом

Бойові екіпажі пошуково-рятувальних підрозділів Повітряних Сил ЗСУ завершили один із найскладніших міжнародних курсів на базі Королівських Повітряних Сил Норвегії.

Зараз у нас є позитивний результат із Женеви — Президент звернувся до учасників Коаліції охочих

Зараз у нас є позитивний результат із Женеви — Президент звернувся до учасників Коаліції охочих

Володимир Зеленський звернувся до сорока учасників засідання Коаліції охочих, серед яких були лідери європейських країн та Євросоюзу.

На Закарпатті ухилянт вирішив скористатись послугами інкасаторів

На Закарпатті ухилянт вирішив скористатись послугами інкасаторів

Правоохоронні органи викрили на Закарпатті інкасаторів, які налагодили канал переправлення ухилянтів до Угорщини.

Окупанти на фронті відмовляються від виконання бойових завдань, — ГУР-перехоплення

Окупанти на фронті відмовляються від виконання бойових завдань, — ГУР-перехоплення

У перехопленій українськими розвідниками розмові військовослужбовець російської армії на Донецькому напрямку доповідає своєму командиру, що підлеглий особовий склад повертається з бойових позицій в тил.

«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб окупувати Куп’янськ-вузловий. Атаки на позиції Сил оборони майже завжди відбуваються в дощ або туман.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---