ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Зробили надможливе» — дрон доставив синьо-жовтий прапор в окупований Сіверськодонецьк на День міста

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Травня 2025, 13:16

У 91-й День народження тимчасово окупованого Сіверськодонецька над містом замайорів український синьо-жовтий прапор, доставлений та встановлений за допомогою дрона. Цю зухвалу та символічну акцію здійснили луганські прикордонники у співпраці з Сіверськодонецькою міською військовою адміністрацією, нагадавши окупантам та мешканцям міста, що Сіверськодонецьк — це Україна.

Про цю надзвичайну подію повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.

«У 91-й День народження Сіверськодонецька над містом майорить синьо-жовтий прапор», — написав він.

За словами очільника Луганщини, цю сміливу ініціативу підтримали луганські прикордонники з бригади «Помста» та перша заступниця начальника Сіверськодонецької МВА Євгенія Бойко. Саме вони, як зазначив Харченко, «зробили надможливе до Дня народження міста», доставивши український стяг в окуповане місто за допомогою безпілотника.

Встановлення українського прапора в окупованому Сіверськодонецьку, нехай і за допомогою дрона, має величезне символічне значення. Це не лише нагадування російським загарбникам, що вони тимчасово перебувають на українській землі, але й потужний сигнал підтримки та надії для тих мешканців міста, хто чекає на звільнення та повернення української влади.

Олексій Харченко висловив упевненість, що це лише початок: «Над всіма нашими містами буде майоріти лише український прапор».

Як повідомляла АрміяInform, обіцянки російської окупаційної влади про «відновлення» та «нормалізацію життя» на тимчасово захоплених територіях Луганщини щоразу розбиваються об сувору реальність. У Сіверськодонецьку, попри гучні заяви загарбників і спроби зімітувати господарську діяльність, щонайменше 360 багатоповерхівок досі залишаються без централізованого опалення.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

На курському напрямку оператори FPV-дронів бригади «Сталевий Кордон» знищили чотири ворожі укриття з особовим складом, одне з яких вибухнуло «дикими феєрверками» через детонацію боєкомплекту, що зберігався всередині.

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

На Донеччині, поблизу Карпівки, бійці підрозділу «Karakurt Colony» 2-го мехбату 3-ї штурмової бригади продовжили штурм ворожих позицій навіть після того, як їхня бойова машина була підбита, та, перейшовши у піхотний бій, успішно виконали завдання.

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

22-річний Олександр Бойко, який у 19 років став на захист України, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про бій віч-на-віч з ворогом, у якому він один знищив шістьох окупантів, та про те, як після важкого поранення опанував фах оператора БПЛА.

Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

У 20-й бригаді «Любарт» оголосили про створення інноваційного батальйону безпілотних систем, ядром якого стане професійний підрозділ «Нахтіґаль», що об’єднав досвідчених бійців із морської піхоти, ДШВ, ССО та інших бойових частин.

«Відрядив» від фронту: екссекретаря Київради судитимуть за допомогу ухилянту

«Відрядив» від фронту: екссекретаря Київради судитимуть за допомогу ухилянту

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього заступника мера — секретаря Київської міської ради, якого звинувачують у тому, що він незаконно виплатив майже 700 тисяч гривень зарплати мобілізованому працівнику та організував його фіктивне «відрядження» до Київради, фактично допомігши ухилитися від служби.

«Проїзд Костянтинівкою це реально лотерея» — на Торецькому напрямку ворог «працює» диверсантами та оптоволокном

«Проїзд Костянтинівкою це реально лотерея» — на Торецькому напрямку ворог «працює» диверсантами та оптоволокном

На Торецькому напрямку, у зоні відповідальності 28-ї бригади, ворог змінив тактику. Замість штурмувати, окупанти надають переваги поодинокому «просочуванню». Перевдягаються в цивільне, і намагаються ховатися в Костянтинівці.

ВАКАНСІЇ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Радіоелектротехнік

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---