ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Не піддалися вербуванню — підлітки з Кривого Рогу «спалили ФСБшника» і отримали за це нагороду

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Травня 2025, 19:40

Правоохоронні органи нагородили двох підлітків з Кривого Рогу, які не піддалися вербуванню з боку фсб.

Про це у вівторок, 20 травня, повідомили у Службі безпеки України.

«Нагородження юнаків відбулося у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії „Спали“ ФСБшника». Йдеться про двох мешканців Кривого Рогу віком 14 та 17 років, яких окупанти намагалися завербувати для вчинення диверсій на території регіону«, — йдеться у повідомленні.

Як розповіли у СБУ, спецслужби країни-агресора намагалася через месенджери вмовити хлопців підпалити за гроші службові автомобілі Сил оборони.

«Живий детонатор»: фсб завербувала українського підлітка для теракту в Києві
«Живий детонатор»: фсб завербувала українського підлітка для теракту в Києві

«Направили юнакам детальні інструкції на вчинення підпалів з використанням легкозаймистих сумішей. Однак, підлітки не піддалися на провокації фсб і відразу повідомили про це українським правоохоронцям. Завдяки цьому вдалося своєчасно задокументувати підривну діяльність ворога, ідентифікувати російських „замовників“ та блокувати їхню розвідактивність», — зазначили в українській спецслужбі.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині 17-річний підліток виявився агентом рф та шпигував за локаціями Сил оборони.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив про виконання попередніх домовленностей з ФРГ щодо посилення української протиповітряної оборони, та анонсував подальшу роботу у цьому напрямку.

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень, з них більше третини на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Оператор відділення радіорозвідки

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стрілець – помічник гранатометника

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

--- ---